takze detom obuv a oblecenie a skolske pomocky nemam kam ist kupit, ale zato mozem ist do kostola kde bude dalsich 500 ludi. Vam uz dobre ebe na mozgy.
takze detom obuv a oblecenie a skolske pomocky nemam kam ist kupit, ale zato mozem ist do kostola kde bude dalsich 500 ludi. Vam uz dobre ebe na mozgy.
Minister financií to bude posledný klinec slovenskej ekonomiky
Z dažďa pod odkvap. Zakaz cestovania bude platiť až do zmeny garnitúry. Čiže 3 roky môžte zabudnúť na dovolenku
Smer Ilava a dozivotie za experiment na ludoch
hrobar Matovic alias Tiso zabil 9 tisic ludi
a rovno do Ilavy na dozivotie za experiment testovanim na ludoch
asi nenakupili pfizer ale sputnik to preto tie hlody a dristy. keby nakupili pfizer tak ani nepipnu
Panelovka za SC spĺňa štandard slovenských ciest kvalitnejšiu sirokodaleko nenajdete
Johnson schválili ani nie do mesiaca. Sputnik budu par rokov ak vobec
mame cez 90 tisic akt.pripadov najviac v historii a oni tvrdia, ze situacia sa zlepsuje?
Nevidím dôvod na tento cirkus. V PL žiadne ruska ziadne obmedzenia a zrazu idu ničiť domáci trh?
Ako môžem roznasat koronu keď mi nič nieje? Ty budeš volič matovica
Preco by som nemohol ísť pozrieť na sviatky rodičov mimo okres? Akým právom mi zakazujú ist za rodinou. Nič mi nieje a už od Vianoc sedíme zavretý doma.
Ked to počas lockdownu zaciatkom februara kleslo na 12 aktiv.pripadov. tak ste nariadili plosne testovanie. A potom testovanie každý tyzden a dnes mame cez 90 tisic akt. Pripadov a stále to rastie. Co on chce uvoľňovať?
Oni chcú uvoľňovať a mame cez 90 tisic aktivnych pripadov. To uz nebude 4 tisic v nemocnici, ale cez 10 tisic. A denne 200 úmrtí. A povedia, že ste to pokazili Veľkou nocou. Ked sme mali 50 tisic akt.prioadov tak trepali o kolapse.
denne zomiera 100 ludi na koronu a oni riesia koalicnu krizu
A cim ich nakazim keď mi nič nieje?
Odporúčame