kto normalny pojde hodinu-dve cakat v rade v tej zime? hodina cakania na mieste v tom mraze = choroba na 100%
kto normalny pojde hodinu-dve cakat v rade v tej zime? hodina cakania na mieste v tom mraze = choroba na 100%
dodnes niesu zatvorene hranice je to nonsens
testovat sa mozes aj bez plosneho testovania od rana do vecera
sulikova dochodkova reforma ozdravi dochodkovy system
ja osobne nepojdem sa testovat, nemam dovod, nic mi nieje, necitim sa chory a nemienim sa nakazit pri 30% pozitivite.
aj Seliga mlady zdravy "chlap" sa predbehol a ockoval sa nevedno preco, ked mu nic nehrozi. do 40 rokov ludia by sa nemali vobec ockovat a mali by prenechat davku starsim, co su rizikovy
plati zakaz vychadzania a tisice ludi na hraniciach rakuska sa ide lyzovat
Mam taky pocit, ze on chce dosiahnuť nejaký milnik
To bude určite hoax. Počkám si co napise dennik N
Pfizer nestiha vyrábať, ale uvolnit licenciu na výrobu pre iné krajiny to už nie. Aspoň vidíte ako ide o zivoty ludi. Ide o peniaze. Čína by fabriku na výrobu postavila do týždňa
Ako je mozne, ze europske krajiny musia čakať na dodávky vakcin zatiaľ čo usrahell uz ma zaockovane 20% obyvateľstva?
Ako je mozne , ze usrahell dostal prioritne vakciny prednostne pred ostatnými krajinami a ostatné musia čakať?
Dominika Cesnackova uz je zaockovana, kto zaplatí dostane vakcinku. Vakcin je malo mame niečo cez 10 tisic a k ľuďom sa dostanú o par rokov
Poradovnik na ockovanie: 1. Papalasi 2. Zdravotníci 3. Dôchodcovia 4. Asociali bezdomovci a cigáni 5. My ostatní ovce co to cele zaplatia
Ockovat by sa mali prioritne dochodcovia pretoze cely cirkus je kvoli nim a potom ostatní kto chce.
Týmto tempom bude väčšina národa zaockovana o 10 rokov
Odporúčame