Sú to bludy. Len blázon si môže myslieť, že jedni politici vyššie dôchodky chcú a druhí nie. Aj v roku 2020 žijeme na dlh, ktorý budú splácať deti či vnuci týchto dôchodcov a to v čase, keď tu po Ficovi, Dankovi či Kotlebovi nezostane ani smrad. Takže, najprv prestať kradnúť vo veľkom, potom prebytkový rozpočet a následne môžme diskutovať o tom, kam s peniazmi-či dôchodcom, či do nemocníc alebo do škôl.


