ty si ina parodia. podla mna ani nevederis tomu co pises
ty si ina parodia. podla mna ani nevederis tomu co pises
minimalne 30% je ked si zvolia takuto vladu aku mame
hlupacik .. matovicova vlada mala 3 krizi .. kde bolo treba financovat ludi .. ale tupelo ako si ty dokola to iste... kde je 24miliard. je cudne ze vies ze tolko chyba ale nevies ako boli vyuzite. heheh . tupelo .. som rad ze ficina ma takychto volicov . tupe telce co sa o sebe nevedia postarat
jaaj boze hlupak .. uz to bolo 100 krat povedane aj potvrdene statnym dozorom pre rozpocet. ale hlupak ako si ty stale kde je 24 miliard. ked si hlupak hlupak ostanes a nikdy sa to nezmeni
ficinovce zistili ze ten matovic bol daleko lepsi ako tato banda amatarov ktori jasne idu len nahrabat .. chod a buducnost slovenska im je ukradnuta
lahka odpoved . cesi sa nechovaju ako diktatorska krajina... .. slovensko je diera sveta ale jeho obcania si myslia ze su jedidiny narod vo vesmire...
nevadi .. sak policajti si ho pockaju . doma... ( berte to ako ironiu ) ano takto sa chovaju ludia ked policajti nahanaju takehoto vodica a namiesto toho aby chceli najtvrdcsi trest pre vodica sa navazaju do policajta... nabuduce to moze byt niewkto z vasej rodiny. ak budete branit unikajucich vodicov pred polciiou ... dobry prihlad je ked policia prenasledovala vodica ktory unikal pouzila zbran a odniesol si to spolujazdec otazka znie je zla policia alebo vodic co uteka pred policiu
boze taketo hlupe moze byt len ficinavolic
sledujes vobec spravanie toho blazna?? co vyvadza cele roky.. ako jeho kroky vladnutie ubija tuto krajinu??? mas pocit ze ten clovek je v poriadku????
pretoze madari by mu to spocitali ..
pekne nepisane... cista pravda
dusevne chory clovek vedie krajinu
:)))) ja mam k fasistovi daleko .. ale vy ovce ficinove sa nehanbite vobec ste komunisti aj fasisti co vam vyhovuje.. klasika ludi co vzivote cakaju kto pre nich co spravi
myslis fasistu ficinu . kalinaka. gaspara?? s bombicom
:))) debilko .. co obhajuje fasistu a hned napise na niekoho ineho ze je fasista?!))) ty si dobre degenerobvany ficinom .. :)))) ty budes jeden z tych ja milujem fica
preto si hlupak .... dalej skoda stebou debatovat. hlupak sko si ty . nedokaze sam rozmyslat .. komunisti su prasata ako fasisti a ty tu pises nezaujima ta video? .))))) gratulujem ti . ale hned napises v jednej vete ze ja som fasista a propaganda ksc .. ani sud som nemusel mat vidis tupelo .. hlupy si tak ze ani nevies ako sam sa zhovadujes
tvoji predkovia nemozu za to ze si debil ale ze si debil odniekal ide. a to moze byt prostredie z ktoreho si vysiel
si retardovany nemusi byt odsudeny pozri si nejake jeho vida. ako hajluje ... na to ani sudy netreba aby som vvedel ze je fasista a este ked ho niekto tak obnhajuje ako falinak tak je jasne ze aj on je fasista.. nikto normalny by to nerobil a nie to este minister obrany... ty grcanica
sak vy aj tak demokraciu nemate radi tak co placete.. volakedy vam stacila ksc.. a boli ster ticho . dnes mate plnu hubu demokracie ale len ak sa vam to hodi
nemci sa poucili slovaci nie ked fasisticky kalinak obhajuja fasistu bombica a este hovori o slobode slova... fasisticke slovensko ..
Odporúčame