pre toto je lepsie ked si samosprava riadi veci sama lebo stat nase dane mina na letecke spojenie nove ministerstva a hymny a podobne nezmysli
pre toto je lepsie ked si samosprava riadi veci sama lebo stat nase dane mina na letecke spojenie nove ministerstva a hymny a podobne nezmysli
na slovensku mame snad hniezdo kde sa rodia tie najpriblblesie napady....takye ludom zvysime dane ale raz tolko zvysujeme naklady statu ... dakujeme vlade
takze o to nevies
kazdy pricetny dobre vedel co ide ficina robit... za celu svoju politicku karieru nespravil pre slovensko a slovaka nic. .. smeje sa dobre na tomto narode .. ze vzdy sa najde aspon 30% volicov tak hlupach ze ho zvolia aj ked vedia ze nikdy nic nesplnil co sluboval pred volbami
ake to je byt hlupy ?? boli to ?? alebo ani nevies o tom???
ake to je byt hlupak . boli to .. alebo ani o tom nevies?
za stav v krajine mozeme dakovat 30% dochodcom a dezolatom tejto krajiny
maju demokraciu ... preto to hned zrusili u nas by nasi komunisti ovladali hned cely stat... takze dezolati co sa vam paci viac. kedze podporujete rusko ... ale odrazu chcete demokraciu hehehe .. na ktoru stranu chcete ist?
co hovoria na to nasi dezolati .. :)))))))) odteraz je dobre v tejto krajine korumpovat a pripravovat atentaty .. jedine co vam hrozi je pokuta za korupciu a vyhostenie za pripravu atentatu .. :)))))))))))))))) sak mame plne vaznice hehe ... tento stat je cista groteska..
takze maju podozriveho ktory planuje atentat a oni ho vyhostia heheeeh .. tak to je lepsie ako pat a pat... co na to rieditel SIS... :))))))
pozrite si ako to je v gruzinsku ... pochopite ze tam rusa nechcu .....youtube.com/watch?v=LUlQzWLox4A
pozrite sa co sa deje v gRUZINSKU ... to nebude zapadny majdan ... to realne ludia uz nechcu zit pod ruskou nadvladou .. presne ako ukrjaine.. uz maju toho dost .. rus je len zlo .. nic viac nic menej
a ako by si zabezpecil chod krajiny?? mam rad ludi ako si ty. vystupme odidme ale tam to konci nevies potom co dalej ... nemozu vsetci kradnut a nedodrziavat zakon niekto musi platit tie dane... ale to si nedomyslel heheh
minule si krical ze rusi chcu koniec vojny . dnes zapad chce koniec vojny tak kricite ze nie hehehe . dezolatik ides daj este nieco
prave pre to bojuju lekari aby sa to zmenilo . ale tebe je to jedno sisi kopla do nich ako ostatni dezolati ... a sama vidis ake su tu problemy a je ti to jedno lebo si v rakusku ... hmmm . ty mas veru dobre zmyslanie
takze ked nas pride 10 k tebe domov a zbijeme ta a nastahujeme sa do tvojho domu .. tak si ho mozeme nechat??? hadam sa nebudes branit. ved v zaujme mieru a kludu budeme spolocne zit v tvojom byte.
a potom budeme cakat na dalsiu vojnu . .. este je tam moldavsko ... a potom si treba pockat na hlupakov na slovensku a vystupime z nato a eu a pridame sa k rusom .. to bude krasa zit..
cudne ze sa nehovori o uzemiach ktore dobili ukrajinci v rusku.. aj tie ostanu ukrajine?
statne nemocnice vystaval stat su do nich v kladane statne peniaze teda nase... tito doktori chcu aby sa to zefektivnilo .. aby boli peniaze priamejsie objednavanie priame.. ale ty chces akciovky . teda sukromne teda das statne do sukromneho niekomu kto dostane vsetko zadara.. a potom to krachne. ale strje a material prenesie do inej firmy.. tak malo si sa poucil co sa v tejto krajine deje?
a ty kam ides ked ides do nemocnice.. ides do sukromnej??? chodis na kazde o setrenie k sukromnemu lekarovi????? alebo do statnej nemocnice????? hmmmm
Odporúčame