ale no snad nechces povedat ze komunisti su lepsi ako zapad... vyspelejsi mudrejsi a humanejsi .. :)))))))))) pozri kde tuto krajinu komunisti dostali ... ludia kao si ty si slepi a nevidia ani na koniec nosa... ty si naozaj myslis ze sme sa mali dobre za komunizmu .. ? preto si na nete mas nemecke auto a bliakas do americkeho telefonu ???? lebo komunizmus bol uzastny?


