Bol som vo Vychodnej, mozno 20x. Teraz som sa tiez po 2 rocnej odmlke festivalu znovu zucastnil a tesil nan. To co bolo v programe v "prime time" bol des a velke sklamanie. Sama propagacia madarskeho folkoru. Nic proti nemu, je pekny. Ale bolo ho tolko co som tam, ani inde este nezazil. Viaceri "bardi" slov. folkloru, ktori maju za sebou este viac rocnikov si povedali, ze su tam naposledy! A mali pravdu. K vstupnemu do arealu pohostinstva, ktore sa vybera uz zopar rokov, len tolko ze je to neskutocne zderstvo, ktore sa nedeje na ziadnom folklornom festivale!
Inak nechapem, preco sa k teme blogu, ktory je velmi trefny a pravdivy, vyjadruju taki co tam vobec neboli a nemaju sajn o com autor pise. Za mna ma same plusky +++++


