Lektor dal lekciu zo zabíjania. Aký národný rekord vytvoril na fronte ukrajinský ostreľovač?: nadpis článku. Kde môžem pána Čaploviča nahlásiť za takýto nadpis? Lampárne už nemáme.
Lektor dal lekciu zo zabíjania. Aký národný rekord vytvoril na fronte ukrajinský ostreľovač?: nadpis článku. Kde môžem pána Čaploviča nahlásiť za takýto nadpis? Lampárne už nemáme.
Od okamihu, keď to kecalek50 napísal. A on za žiadnych okolností nikdy nekecá.
Trochu autora článku poopravím. Ten nový motor je tretí v poradí. Lada Niva sa predáva, áno aj kvôli nízkej cene. Len pre majiteľa je dôležitá jej úžitková hodnota. 8 koní plus nie je veľa, viete niečo o krútiacom momente?
Matišák, nepíš. Chemického Igora sme tu mali, na Slovensku, ani nie tak dávno. Niekto sa toho môže chytiť a bude zle.
Ja tam nevidím nič. Teda, čo sa týka 50-tich zabitých a 47 zranených severokórejskych vojakov. Čakám nejaké dôkazy od ČTK, SITA, TASR a samozrejme od Pravdy.
Asi by bolo dobre do obsahu dávať zvlášť ruské straty a zvlášť straty na strane vojakov z KĽDR. Síce ich zatiaľ nikto nevidel, keďže majú zmenené identity. Len tak, aby sa morbídní vytešovatelia mohli ukojiť. Fajnové spravodajstvo.
Oukej. Siahni na sociálne dávky (i)migrantom. Ty nie, ani ten blázon samozrejme. To len bude "sranda" v EÚ.
Už si konečne doriešil tie sfalšované voľby v Komárne? Dal si ako dvoj atestovaný lekár výpoveď z nadčasov?
Nepáči sa mi, že Trump vyhral nejakú cenu muža roku, alebo niečo také. Zelenskyj to vyhral v roku 2022. Ale Hojsík, ten europoslanec to mal mať ihneď, keď mu skončila na jeho aute STK a EK. Vlastným prístupom bojuje proti ekológii.
To bude škandál, randál.
Vzácna zhoda.
Je na tom niečo zlé? Veď nám prišli pomôcť. S povodňami majú skúsenosti.
Mal. Len si prečítaj niečo o tom, koľko ten jeho predvolebný výlet stál daňových poplatníkov.
Zle čítam? V článku sa píše, že 700 km/h.
Igor sa tam možno vychystá pred voľbami, urobiť reportáž. Ktorú samozrejme zaplatíme my, aj Nórsku predsa majú súdy.
Zďaleka nie som vojnový stratég. Len mi pripadá zvláštne, že sa tu dočítam o raketách Peklo. Nemá to byť utajnené?
Pokiaľ nemá plynovod z Nórska, je to v pohode. Spokojný si?
Tiež som si myslel. Dík za spoluprácu.
Ja nepotrebujem niekoho nahlasovať. Len nerozumiem tomu ako môžem dostať mínus. Za jednu obyčajnú odpoveď. Bez porušenia pravidiel. Čo vidím?
Nahlásené. Daj vedieť.
Odporúčame