Bolsevik, podporujes spinavych ruskych okupntov, bolsevickych vojnovych zlocincov ktori 22 rokov vrazdili i Slovakov?
treba zlikvidovat vsetkii Ruske spiny - ruskych fasistickych neobolsevickych okupantov a vrahov Slovanskych narodov !!!
Bolsevik, podporujes spinavych ruskych okupntov, bolsevickych vojnovych zlocincov ktori 22 rokov vrazdili i Slovakov?
treba zlikvidovat vsetkii Ruske spiny - ruskych fasistickych neobolsevickych okupantov a vrahov Slovanskych narodov !!!
A kde si robil na UV KSC ? ostatni Slovaci - robotnici urcite (platova trieda R) mali mzdu cca 10,- Kcs/hodinu !!!!!!
Byt zadarmo ? neklam, 30 000,- a to este kralikaren na cakacku za 10 rokov !! Ake socialne vyhody, daj kjonkretne !! Vzdelanie ? Neklam, poznam stovky ludi, ktorych neprijali na Gymnazium ci VS pre ,,nedostatok miesta".
A bezdomovci ? boli ich statisice ! Len na robotnickych ubytovniach v Slovnafte byvali tisice robotnikov - bezdomovcov, ktori nemali vlastne byvanie a vela ich tam byvalo s rodinami.
Tie ubytovne sa nazyvali napr. Hron, Nitra, Vah a dalsie uz nazvy nepamatam !!!
A v dalsich fabrikach to bolo rovnake , ako CHZJD, ubytovne Dubnica n, Vahom atd !!!
Preco si vykas ? Ze,, mali" lepsie !
preco ze ,,zial pre Britov", snad zial pre slovanov, Britom to moze byt uplne fuk, Rusaci neokupuju a nevrazdia Britov, ale takmer vzdy iba Slovanov = poliakov, Cechov, Slovakoiv , Ukrajincov !!!
Mozgom treba premyslat a nie iba trepat hluposti !! (sidce neviem ci si Slovak ci iny Slovan )
Za bolsevika bolo nevolnictvo, bola pracovna povinnost za bolsevicku almuznu (akoze tzv.. mzda)
a to bola pracovna povinnost ako NEVOLNIK !! Ked si nesiel ,,pracovat" na panske-bolsevicke, povinne, siel si do basy za tzv. prizivnictvo, i ked si si mimo komunistickej fabriky dokazal zarobit ivela viac ako bola bolsevicka almuzna !!!
Napisal si spinave komunisticke klamstva !!!!!
Za komunistov som bol dlhe roky robotnik a mal som robotnicky plat v platovej triede ,,R" ako vsetci robotnici a bola to spinava vydieracka almuzna !!!
od R4 = 5,-Kcs\hod po R8 = 12,-Kcs/hod !!!!!! R8 malo iba asi 5% robotnikov ostatni mali cca 10,-Kcs na hodinu = x 180 hodin = 1 800,-Kcs mesacne !!!
Bolsevik bol a je najvacsi vykoristovatel robotnikov !!!
Staci ked Ruski okupanti opustia okupovane uzemia a mier moze nastat okamzite !!
,,Prial som Rusom potiaľ kým mali Krym a tie separatistické územia.". Cize ty si schvaloval okupaciu a kradez cudzieho uzemia ?
Po VOSR r. 1917 začali boľševickí ideológovia a agitátori vymývať mozgy a preorientovávať vieru ruského človeka „správnym smerom“. Existuje jedno príslovie: „Viera v čokoľvek bez lásky vedie k fanatizmu“ .
Prot. Sergej Bulgakov hovorí, že Pravoslávie v Rusku bolo vystriedané „novým štátnym náboženstvom a to vojnovým ateizmom komunistickej sekty“. Novodobí historici tento rodiaci sa vzťah medzi štátom a Cirkvou
nazývajú „bolševickou križiackou výpravou proti pravoslávnej Cirkvi“.
Zlocinec - KGBak Putin je vzorovym predstavitelom bolsevickeho terorizmu v praxi !!
Rusko, imperialisticka Risa zla zalozena na spinavych klamstvach !!!
Bakunin a Lenin boli ruski bolševicki revolucionári najviac naklonení k násiliu. Marx veľmi horlivo obhajoval „revolučný teror“ ako jediný prostriedok k urýchleniu príchodu komunizmu a Lenin opísal „diktatúru proletariátu“ ako moc neohraničenú zákonom založenú na násilí“.
Po VOSR r. 1917 začali boľševickí ideológovia a agitátori vymývať mozgy a preorientovávať vieru ruského človeka „správnym smerom“, smerom k bolsevizmu.
Boľševický satanizmus - štatistiky hovoria o 50 až 100 miliónov obetí bolsevikov v Rusku, z toho 200 000 pravoslávnych biskupov a kňazov, – patriarcha Tichon.
Najprv musi Rusko zlikvidovat nacizmus doma v Rusku ! Uz zlikvidovali nacistu Dugina a dalsich ktory vyzyva na znicenie ukrajinskeho naroda ?
A Putin ktory pochybuje existenciu Ukrajinskeho naroda, a statu z dovodu, ze vznikol az v roku 1991 ?
dodam, este ze nedostanes 15 rokov basy kdesi na Sibiri !
Zrejme ma sluzbu dajaky prorusky proputinovsky trol !
Rusky patriarcha Tichon Bellavin pise v roku 1918 ruskym bolsevikom,:
. „Lebo všetci, ktorí berú meč, mečom zahynú“. Týmto proroctvom Spasiteľa
obraciam sa k Vám, terajší vykonávatelia osudu našej vlasti, ktorí sa nazývate „národnými“
komisármi. Už rok máte vo svojich rukách štátnu moc..., ale rieky preliatej krvi našich
bratov, nemilosrdne zavraždených na Váš príkaz, kričia do neba a sme prinútení povedať
Vám horké slovo pravdy. Uchvátili ste moc a vyzývali ste národ, aby Vám veril. Aké sľuby
ste mu dávali a čo ste splnili z týchto sľubov?... Rozdelili ste celý národ na nepriateľské
strany a uvrhli ste ho do nebývalej a krutej bratovražednej vojny... Vojna, ktorú ste začali, sa
tak skoro neukončí, pretože vy sa snažíte rukami ruských pracujúcich a sedliakov dosiahnuť víťazstvo prízraku bolševickej revolúcie.
Zakerne barbarske vojnychtive Rusko = risa zla !
Snad ta sudruha komousa nevytocil ! Nema rad CCCP ani Rusakovo, nasho okupanta, takze nemas ho rad !
prorusky vlastizradca Bilak
Slovania si proti agresii svojich uhlavnych nepriatelov a kolonistov musia pomahat !
Kedze bola na Ukrajine pritomna 100 rokov komunisticka totalita, niet sa co divit korupcii a zlodejine !
Nasi komunisticki spoluobcania SMERomafie v cele s bolsevikom Ficom su toho jasnym prikladom.
Za bolsevika vladlo heslo: kto nekradne, okrada svoju rodinu !
Odporúčame