Typickym prikladom komunistickeho prizivnika a darmozraca je bolsevik Fico...nikdy nic nerobil, Slovensku nepriniesol k HDP jediny cent
Typickym prikladom komunistickeho prizivnika a darmozraca je bolsevik Fico...nikdy nic nerobil, Slovensku nepriniesol k HDP jediny cent
Proti voli ktorym Slovakom ? Tym starym bolsevikom- darmozracom co za komunistov mali komunisticke funkcie a slovaci na nich robili. USA su nasi osloboditelia spod komunistickej totality a spinavej Ruskej okupacie !
keby on, zrejme neaky SMERacky bolsevicky darmozrac vedel, co to lopata je !
Akurat ze nasa prezidentka na rozdiel od KGBaka ziadnou agresiou nevrazdi zeny a deti ako Puttlerova ,,nevojna" na Ukrajine.
V EU treba docasne zaviest diktaturu podobnej v Rusku a ziadne prorusacke - probolsevicke zimy nebudu. Ja by som to po vzore KGBaka Puttlera, ktoreho tu pritomna neokomunisticka zberba obhajuje okamzite zaviedol.
Pentagón dodal v rámci pomoci Ukrajine aj svoje najpresnejšie delostrelecké granáty Excalibur, ktoré sú navádzané na cieľ pomocou GPS. Táto družicou navádzaná munícia dokáže zasiahnuť cieľ s presnosťou dva metre, čo minimalizuje zbytočné škody. Na základe toho ju Ukrajina pravdepodobne používa na ničenie ruských veliacich stredísk.
Excalibur má podľa dokumentov dosah 40,5 kilometra (25 míľ). Granát sa používa pre húfnice kalibru 155 mm.
Teraz sa ani necudujem, ze Americka a Zapadna supertechnika (poznam ich automatizacnu, MaR techniku a elektrotechniku na tej najspickovejsej urovni) meni pomer sil na fronte.
.....ten F.M.Dostojevskij ma 100% pravdu !
Toto je ten ,,Rusky svet" co nariadil presadzovat plesaty KGBak :
Michail Jevgrafovič Saltykov-Ščedrin (1826-1889):
"Prebuďte ma za 100 rokov a opýtajte sa, čo sa deje v Rusku, a ja okamžite odpoviem - pijú a kradnú."
M. J. Lermontov:
"Zbohom neumyté Rusko krajina otrokov a krajina pánov."
I. S. Šmelev:
"Rusko je národ ktorý nenávidí slobodu, zbožňuje otroctvo, má rád okovy na svojich rukách a nohách, je špinavý fyzicky a morálne, kedykoľvek pripravený kohokoľvek utláčať."
F. M. Dostojevský:
"Rusi sú národ, ktorý kočuje po Európe a hľadá, čo je možné zdemolovať, zničiť a to len pre zábavu."
M. A. Gorkij:
"Charakteristickým rysom Rusov, je ich sadistická krutosť."
S. T. Aksakov:
"Aké ťažké je žiť v Rusku, v smradľavom centre fyzického a morálneho rozkladu, podlosti, klamstva a zlodejstva."
I. S. Turgenev:
"Rus je najväčší a najdrzejší klamár na celom svete."
pre stareho komunistu zrejme ano....
Pre bolsevika kazdy krestan a demokrat blaznom....tak si to bolsevik uzi, vojnovy zlocinec Kremelsky KGBak Ta odmeni....teda ak neskonci jak Benito....na najblizsej benzinke
Kazdy zneskodneny Rusky okupant znamena krok blizsie k mieru
Ti Rusaci su naozaj tupi.....a je to vrodene ! .....,,vraj hrozba pre svetovy mier"
Nie, do mopeda stal 2,-KCS, sudruhovia mopedom a komousom dali zlavu .....inak ked si ukradol benzin v robote, stal 0,-KCS.
kto vie, co sa sam seba pyta KGBak........snad ze uz su vsetci bolsevici ako my ? A kedy bude nas ,,bolsevicky Rusky svet" v celom svete ?
((((((((((( Rusi si ani nevsimli, ze na Ukrajine je vojna, tak co by si vsimli toto
V sedemdesiatich rokoch, konkretne v 1977 stal liter benzinu 90 oktan 4,30 KCS, 96-oktanoveho 5,- KCS.
Osobne som ho capoval, tak nekecaj.
/(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( +++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++
A bolsevik Fico dlh v case konjukturi vytiahol z 28% na 47%, zatial kym ho okolite staty znizovali.
Sudruh skus konkretne a daj i konkretny priklad, ako napr. dam ja roky 1968-1990, co Gruzinsko, ci Ukrajina.
Ides tavarisc ! Inak iba kecas, Rusky trol !
Odporúčame