Téma znie
Slováci sú nespokojní s demokraciu, tolerujú radikalizmus
tak tu netroluj.
Téma znie
Slováci sú nespokojní s demokraciu, tolerujú radikalizmus
tak tu netroluj.
O čom je prezraď.O tom že si môžeš hovoriť čo chceš a tak ťa nikto nevypočuje a politici ľudí potrebujú len v deň volieb potom na nich kašlú ?O tom že sa kradne vo veľkom a nikto neskončí z politikov alebo z goríl v base ?O tom že ľudia žijú z výplaty do výplaty v tom lepšom prípade alebo žijú rovno na ulici hoc aj nie svojou chybou ?Pekná je to demokracia.
U nás v hladovej doline kde sú menšie obce skončil vo voľbách prvý Smer a potom Kotleba.No čo počujem názory každý už ma pomaly dosť Fica a jeho klamstvá,Kotleba bude stúpať to je isté a to len preto že ľudia sú už unavený zo sľubov a populizmu.Zúfali ľudia robia zúfale činy.Zlá ekonomická situácia dosadila do čela Hitlera a útlak pracujúcich Lenina.Demokracia je dobrá vec keď funguje pre občanov ako má.Čo sa nedá povedať o tomto kapitalizme.
Aj s Líbye budú posielať 500 migrantov mesačne do Nemecka ako z Turecka ?
Čo sa ti nepozdáva na Čurkinových slovách ?
Takže sankcie budu na Rusko uvalené na vždy.Lebo Krym sa už do rúk fašistov z Ukrajiny nevráti.
Nepripisuj mu všetku vinu a zo svojho kresla nemôže skoro nič.Ale Fico len kváka ako kačka,chodí ako kačka a klame ako kačka.
Tento vrah a člen UČK nech sa radšej bude ticho, už dávno mal sedieť v chládku.
Čo to ma s tým spoločné.Veď keď kritizujem neľudské režimy ako sú podľa neho KĽDR a Rusko tak si nevyberám len tie ktoré kritizuje západ ale spomeniem všetky lebo tak to je len vyberanie hrozienok ktoré sa nám hodia a ktoré nie.Ale to je také západné kritizovať jedno a prehliadať(zamlčovať) druhé.
a koľko protestov bude a konšpirácii že všetko zmanipuloval Putin.
Som rád že k tým režimom nepripojil ak kamarátov zo Saudskej Arábie.Lebo oni sú naši spojenci a len tak na ulici popravujú ľudí.
Tu sú mená zradcov ktoré nás chcú zatiahnuť do vojny z Ruskom.
http://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=s cho…
Spočítajte im to vo voľbách.
Nemá tak ako USA proti Rusku v prípade zostreelného lietadla na UA a hackerských útokov.
TatranS vie kde sú IS však on im robí štetku miesto ovce alebo kozy.
pred smerom bolo v nasich obchodoch 70-80 percent. Máš na to tvrdenie dôkaz
staci sa pozriet do susedneho Ceska, Madarska, Polska... tam JRD tiez zrusili,
Ano zrušili ale farmy im ostali odkiaľ maju maso,vajcia atď ?
Odporúčame