Stale sa naraza na jeden jediny problem a to je masova komunikacia medzi ludmi.V kazdom sektore to vrie ale napriek tomu sa ludia nedokazu spojit ako celok.
Uz to vytrubujem pomalicky rok.Nic ine ako generalny strajk Vam nepomoze.Nic ine neotvori oci zamestnavatelom,firmam ako aj beznym ludom a dovod musi byt strucne a jasne definovany.COVID.
Odbory pojdu proti Vam tak ako aj policia zlozena s novo naverbovanych junakov s intelektom prasata ale nemate inu moznost ako vypnut stat a vydrzat to.


