On nemal domov.
Naozaj???:)))))))))
No daj,koho este chcete?:)))))))))
Ver mi,ze ten dilinko s tym nic nema.Ten teraz nevie co ma cvrknut do medii.
Predalmater Stanko1.....u mna si bloknuty,zbytocne pises.
Kde su teraz vsetky tie spinave mimovladky?Za bielrosku defku budu stekat od rana do vecera a za slovaka drzia hubu.
Fasisticky system ala USA.
Osobne Ta beriem ako rozumnejsieho z toho vasho ami stada.Napisal si pravdu,nevinny nespacha samozvrazdu.Bola to vrazda,sice na dva krat ale vrazda.
Konzilium odbornikov bez ministra zdravotnictva.
Minister zdravotnictva je clenom konzilia odbornikov.Klamete tak primitivne,ze zakonite musite padnut:)))
Mozno po zbabelcovi a jeho luze vycistia aj tu Vasu troliu farmu konecne;)Pracu v bani zvladas aj na svoj vek??:))))
Este raz,sam sa prihlasil aby riskoval ze ho odstavia vlastny.To co si napisal je argumnet na co????Zlato.
Pozri,ludia na slovensku o nicom nerozhoduju.Dosadia si koho chcu aj ked ma 5%.Otazka je len,ktora strana .
Preto sa vratil s dovolenky a prihlasil sa.Aby riskoval ze ho vlastny odstavia vo vezeni.
Tak s touto premyslenou verziou mate nakazane pracovat?
Najblizsich par tyzdnov budete dost vytazeny,spravil si si zasoby?:)))))
Nebude to take zle,bude Vas chranit aj armada.
Odporúčame