Vystizne+
Ako keby sa tym jemnym vyjadrenim snazil hrat na obe strany....
Tvoje odpovede su od veci.Jednak nemas tusenie o com pises a ani nemozes suhlasit.Platia za troling,nie za debatu.
Ano to viem ale admin mi nepusti prirovnanie ktore by Ta uplne vystihlo.
Globalisti zacinaju cistky aj na Slovensku.To je cele.
Dychaj clovece:))))))))
Velmi dobre viete co znamena zadrzanie cloveka co dekady krmil otrokov americkej elity na Slovensku.Ja si to budem uzivat,Vas caka obdobie neistoty;)
Budem ta volat Gump.:)))))))))
A matoovce sa tesia ze to ma suvis s Ficom:DDDDDDDD
Telce,este to len zacina a nebol by som prekvapeny keby bol dalsi na rade gambaty lipsic:)
Takze zabava na ovciach pokracuje:)))))
Ziak a jeden rodic,70% ziakov inak nic...podme ovce ukazte ochotu spolupracovat:))))))
Vyvratene kym?Osobami o ktorych pisem?Alebo todovou ci ako jej nadavaju?
Chod si radsej zabeeekat a nasad handru na hubu a vytesuj sa z testu co mas doma odlozeny na pamiatku a neotravuj:)
Napisal som fakty.Tupa ovca to povazuje za hlupost.
Exmanzel tej co slapala v Kanade chodniky a dostala sa bez vzdelania do EU vdaka slovenskym ovciam,zmizol hned den po vrazde.
Chceli by ste pravdu?Tak dotiahnite naspat kanadsku devu bez vzdelania a jej ex.
Mimochodom.....gambaty skaredy lipsic si chodil po oral k obzalovanej a tupe ovce nevidia,nepocuju.
Ked to takto pojde dalej,coskoro im dojdu aktivisti.
Zakladom tohto divadla su ludska sprostost a cisla.Na to prve sa da stopercentne spolahnut a to druhe sa zase neda nijak overit.
To,co tu trolovia a ovce povazovali pred pol rokom za hoax sa stava tvrdou realitou a to je este len zaciatok.Zivot ako sme doteraz poznali skoncil a mozeme si za to sami.
Ale no tak.....porovnavat Spanielsku chripku s koroňou je uz trosku trufale nie?
Ranna masaz oveciek musi byt:)))))
A co tak oficialne vyjadrenia najvyssieho sudu k tejto veci??
Prajem Vam testovanie kazdy den a vsade.Ale kompletne vsade.A aj vakcinku,daku fajnu.
VY SI TO TOTIZ ZASLUZITE!!!!
A ten sa odvolava na aky zdroj?
Inak to je nieco ako slovensky Novy Cas,vies o tom?:)))))
Odporúčame