Mne ten jej kostým pripadá ako Uhlíková stopa
Mne ten jej kostým pripadá ako Uhlíková stopa
Vieš nejako vysvetliť prečo nadávaš na Mikasa. Ver mi, že by si nechcel byť v jeho koži.
To že máme neschopnú vládu, ktorá nevie prijať riešenie nie je vina toho chudáka....
Neda mi nereagovat na Vas. Zrejme manualna praca, rastlinna ani zivocisna vyroba Vam vela nehovoria. BIO bez chémie neexistuje - jednoducho je to mýtus.Každá rastlina potrebuje dusičnany a prevenciu na zdravý rast.
Česť práci ľudí ako je pán Fiľo. To čo v rámci podmienok slovenského školstva dosiahol je unikát a nie len v rámci našej republiky.
Odporúčame