Keby si vedel citlivo vnimat,...
Keby si vedel citlivo vnimat,...
Zuza, dal ti navod, nie ultimatum. Si dospela zena s kopou poradcov, zariad sa teda oidla seba a hlavne nevyplakavaj. Je to trapne a otravne.
Odporucam nastudovat napr. okolnosti vzniku 1.CSR, mozno sa nieco dozvies. Nestaci pocuvat sudruha Simecku st., neviem ake ma vzdelanie, ale mne pripada ako niekto, koho vzdelavala krcma
To su ine myslienkove pochody
Sprostost urobil tvoj otec. Mal ta radsej utriet do zaclony
Kludne si kotrba zi vo svojom svete a snivaj dalej o progresivnom raji. Ja nemam problem s tym, ze niektori ludia su bezmozgovia
Jedine stastie Caputovej je, ze koalicia nema 90 hlasov, inak by na nu uz letela ustavna zaloba za to, co tu posledny rok stvara
Ked moze byt US prezident senilny dedo, ktory stale podava ruku imaginarnym osobam, moze byt aj Gaspar riaditelom SIS
Preco su ludia ochotni uverit vsetkemu, co Vagovic vytvori vo svojich fikciach? Vazne si myslite, ze krajinu tu riadil Bodor ako vam to tlacia do hlavy?
To je iba zdanie...
Niekto vyjadri nazor a je sprosty? A ty si jediny majitel pravdy? Sa zobud
ked moze byt syn sorosovca Simecku podpresedom parlamentu, preco nie
Nezereme seno, Korcokovi by na doterajsiu kampan (iba profi grafik ktory mu robi bilboardy fotky a videa by zobral viac) stacili tie susne o ktorych pisete...
Krupu nie je problem dat dole, lebo je to typicky Igorov ziak
Niekedy mam pocit, ze Matovc a Krupa si dali pretek v tuposti. Matovic sice kazdeho prekonava, ale Krupa mu je v patach
Prisiel s mudrostou, ktora sa tu uz niekolko dni prebera odbornikmi na ustavne pravo...
Mas to podlozene, alebo iba papagajujes to co Matovic a Mario Kolik?
nezabudla, ona ani netusi o com pise. Pre nu je jediny zdroj informacii skriekanie psKAROV a sasKAROV. Nastudovat si problematiku premlcania trestnosti je pre nu privelke susto. Som si isty, ze keby Hlina nevytiahol informaciu o tom, ze paragraf 78 upravujuci premlcacie lehoty sa vztahuje na vsetky skutky, tak to dodnes netusia a poslankyne za KDH by usetrili za oranzove tricka
Pan Harabin by ako pravnik mal poznat ustavu, v ktorej su ustanovene podmienky na volbu prezidenta. Nikde tam nenajdeme ustanovenie, ktire by ako kandidata na funkciu prezidenta diskvalifikovalo predsedu NRSR. Preco ten stefan tak tara, ved je to vzdelany clovek
Chvalabohu, ze nevladlo. Oni by nezvladli ani to, co Matovic (vid posledny pokus o odvolanie Simkovicovej). Je to Parta Somarikov.
Odporúčame