takze velkokapital/oligarchia ho poludsti ? :D .. hej hej, ale jedine tak ako v 39tom resp. desatrocie predtym..
takze velkokapital/oligarchia ho poludsti ? :D .. hej hej, ale jedine tak ako v 39tom resp. desatrocie predtym..
naco 12e.. kup si vo farby-lakoch izopropylalkohol 95,5%.. stoji 4e liter.. a ried 1:3 s vodou.. ak ti ostatne, sa ti zide aj po epidemii, lebo sa to pouziva aj na rozne ine veci, napr. cistenie elektroniky, na rany, do auta palivovej nadrze ak mas vodu atd..
2% na obranu ano, ale len pod podmienkou sprogesivnenia daní resp. vacsieho prerozdelovania + uprednostnovania domacich firiem, inak nie.. aby plebs netahal cez DPH a spotrebu este aj stihacky, ty zbrojarsky lobista..
prave naopak, coskoro ich budeme znovu potrebovat, aby tento korpofasizmus s neofeudalizmom poludštili
mas to v tom troll-blogu a nazve pomotané.. Smer nema nic s KSS.. je to sukromno-podnikatelska a teda pravicova strana, ako aj ostatné..
co to zase melies.. vacsina sa ma horsie alebo rovnako.. zije zo socializmu.. domy, byty.. neviem si predstavit ako by ludia zili keby nemali tento zaklad.. z coho by platili tie predrazene hypoteky, najmy...3/4 mladych do 36r zije s rodicmi... no money byvat vo svojom alebo v prenajme.. statisice v emgiracii, demografia zaporna, nezamestnanost bola len chvilu nizsia o chvilu sme spat ked aj predtym... dlhy domacnosti masivne stupaju, stat zadlzeny.. polovica ludi neodlozi ani cent mesacne.. dnes je luxusom kupit si alebo prenajimat aj ten sockarsky panelak, v ktorom si predpokladam vyrastal.. keby sa dnes rodilo tolko deti ako za Husaka, tak neviem co by robili a kde by byvali..
Rusi presli z biedy feudalizmu, hladomorov, nevolnictva behom 2 desatroci do jadroveho veku.. nebyt takeho rozvoja (zatiaco sa od 29 Zapad utapal v najvacsej kapitalistickej krize "lieciac" ju dalsou velkou vojnou), tak tu vojnu Rusi prehraju.. a my s nimi.. inak povedane- netroloval by si tu dnes..
a takych co chodia s mafianmi a vrahmi pravidelne na ranajky, kradnu z verejnej funkcie komunalne pozemky, robia gorile poskoka, navrhuju tie naj-asocialnejsie opatrenia,.. takych netreba izolovat ?
uz by bolo nacase, ale pochybujem, ze vas pravicarov niekto niekedy nauci, ze sme jeden celok.. doteraz ste nas presviedcali, ze nie sme a tych, co hovorili opak ste osocovali.. :) ..ostava len verit, ze vase vyzvy k viac socializmu nezmiznu hned ako burka pominie.. :)
aj americki priatelia nam poslu nieco stíhackami na Sliac ?
wau, toľká starostlivosť :D.. prva lekcia by sa mohla volat: "How to clear an embassy fence off the street"
vitaj po 30r v mrazaku opat na vzduchu.. prebrali to vekslaci, biele kone, gorily.. proste uspesni podnikatelia.. a zehna im klerus s najvacsou realitkou v krajine..
lebo Cinania resp. ich lidri hned riesili ludi a spolocnost, zatialco nasi "lidri" s kapitanmi biznisu nechceli kazit sukromne zisky.. pricom opatrenia zacali prichadzat na rad, az ked zacalo horiet aj im hore.. keby to vypuklo niekde v Londyne, tak tam uz kapu ludia na uliciach a po Europe mame statisice nakazenych..
nazbijali vo vychodnych a juzanskych koloniach, tak maju z čoho čelit
to este daju, ale 1938 uz asi nie
Urbancik so Smatanom ho daju dodatocne na svoj konspiracny black list
Indonezia uz ma min. 270mil., nie 250.. ti sa furt kotia ako muchy.. pred 50r ich bolo 115mil..
nepodcenili.. biznis tlacil, aby sa nerobilo nic.. zo vsade sme pocuvali a pocuvame o ake peniaze kto kde pride, ked sa zrusi, zatvori to a ono..
Obávam sa, že skôr konzervativec, od liberála ešte na pravo.. na SVK je to označovanie aj vďaka Sulíkovi a SaS trochu pomýlené..
Marian, vy by ste nechceli pisat pre SME, N, aktuality ci dokonca tyzden ?.. ta oslava Sulíka by tam pasovala..
Odporúčame