Tak je teraz neviem, koho tu ide rozdrapiť, ale vychádza mi to tak, že Ty si jeden z kandidátov!!!!
Tak je teraz neviem, koho tu ide rozdrapiť, ale vychádza mi to tak, že Ty si jeden z kandidátov!!!!
Čo to tu tliachaš? Ved článok je o Arestovičovi a nie o Rusku!!!!!
TASR?????? To naozaj?????
"po tom, čo sa dopustil kontroverzných výrokov"......., tak povedať pravdu, je podľa TASR kontroverzia?
To naozaj vám až tak dobre platia, že dokážete Goebbelsa v hrobe rozveseliť?????
Vás chlapci, je už naozaj škoda aj ľutovať!!!!!
Takže, povzbudiť Katar?!?!?!?!
Počúvaj pešiačik!!!
Skús obrátiť pozornosť na konanie banderovskej svoloče, možno prídeš na to, že píšeš dobre, len to nemá dobrého adresáta!!!
To už naozaj nemáte dačo, čo by bolo aspoň trochu z reality? Veď to už ani sranda nie je, čo za bludy tu opisujete!
Lenže po platnom referende tie persóny nebudú mať nič zabezpečené, lebo referendum a následne dolu z hrušky a môže ísť okopávať zemiaky!
Takže chápete, načo je to referendum potrebné schváliť??????
REFERENDUM 21.1.2023
A to naozaj? Naozaj si to zúbožené Slovensko zaslúži takú potupu, že bordeldáma, alebo ak chcete kanadská kurtizána, bude miešať politickú omáčku na Slovensku?
Nuž, na Slovensku je všetko možné, máme tu vo funkciách kadekoho, ale toto sme určite nečakali!!!!
Nie, nemáš pravdu, problém je v tom, že tú obranu majú priamo v obytných zónach a to len preto, aby v prípade nešťastia, mohli celému svetu kvákať, že Putin zabíja nevinných civilov!
Máš ty človeče aspoň základné vzdelanie? Vychodil si ty vôbec základnú školu?
Pochybujem, lebo inak by si prívlastky "bolsevicko-fasisticke Rusakovo" nemohol vypotiť!!!!!
OK, len potom nerozumiem, prečo tu hovoríme o teroristickom štáte RUSKO, keď celú túto historickú hrôzu spytlíkovali prisťahovalí židia z USA a aj ten Lenin sa k tomu pripojil v tom vlaku s financiami zo západu???
Takže kto je teraz tým teroristom v skutočnosti???? Ukrajina neterorizovala Donecko a Luhansko od 2014?? Neboli terorizovaní rusky hovoriaci ukrajinci? Neterorizoval terajší ukrajinský režim ruských pravoslávnych veriacich?
Dostál nech o terorizme hovorí v spojitosti s Izraelom, lebo Jordánsko by mu ukázalo fakty, kto je teroristický štát!
Rusi referendum nepotrebujú! Ja viem, že sa budeš paprčiť, že ty si myslel........, ale si jednoducho podrazák, aj čo sa týka referenda 21.1.2023!!!!
ČTK, SITA, TASR, Pravda?!?!?!
Ale je treba informáciu podať v celej nahote! Tá raketa padla na činžiak po tom, čo ju zostrelila ukrajinská protivzdušná obrana, takže to nebola chyba, alebo úmysel ruskej strany!
Je to nešťastie, ale je spôsobené vlastným, ukrajinským pôsobením!
Dajak si zabudol na naj teroristu! Dúfam, že vieš o čom hovorím!
Ale nepasuje mi dajak tá tvoja hodnotiaca teória FAŠIZMUS!!!!
Mal by si si to dať do poriadku v mozgovni!
A to ten príspevok nemal patriť k dajakej inej debate?????
A teraz naozaj! Čo si chcel tým naznačiť, alebo povedať?
Tak rozumiete tomu??? Najprv kvákajú banderovci, že ani jednu z 210 rakiet toho typu nezostrelili, teraz v tejto informácii tvrdia, že zostrelili, ale tak, že tá padla na činžiak a budú do sveta tvrdiť, že Putin zabíja nevinné obete?!
Odporúčame