Čas raz ukáže,že Fico v tomto prípade hovoril pravdu.
Čas raz ukáže,že Fico v tomto prípade hovoril pravdu.
Korupcia na Ukrajine nemá medze
Ste veľmi trápny v tej PRAVDE,nemáte iné témy ?Na Slovensku sa žije ťažko.Pri tejto diletanskej vláde nevieme čo bude zajtra,a vy sa zaoberate nejakým zoznamom.Fuj a hanba vám.
No pre Naď už tikajú hodiny.Chlapček je nervozný.
Slovensko má ešte nejake vrtulniky ?Naď ich ešte nedal preč,to je zvláštne.
Ech,ale zbrojárske firmy si mastia vrecka.Choré !!!!
Slovensko to nemusí zaujimať,veď mi ruský plyn nepotrebujeme síce podľa Čaputovej ,Hegera a ostatným dobrodruhom
Nevieš čo trepeš,vytrí si prosím krv z oči.Určite sa Ti uľaví
Prd tomu rozumieš,vytri si tu krv z oči.
Nie som obdivovateľom Tisa,ale keď sa v tomto štáte hrajeme na demokráciu,tak nechajme demokrácií voľný priechod.Neposielajme na týchto ľudí NAKU,ktorá je platena aj z ich daní prosím !
Je tragédiou Slovenska,že práve v tomto čase má vo vedení štátu týchto ľudí.Ale slováci si môžu za to sami
Co už len oni porieša.Aspoň si dajú kávu
Lebo spolu s Tebou ničomu nerozumiete.A tie preezývky to len dosvedčujú,že vaše IQ je veľmi ale veľmi nízke.
Neviem prečo spochybňuješ fakt,že Sagan už sa iba strapňuje.Mal by odísť s hrdosťou ako napr.Sekera v hokeji
Naď,rozdal si všetko.Dúfam,že raz budeš za všetko pykať
Neviem,ale veľmi ťažko sa mi čítajú názory človeka,ktory je zlým príkladom pre rodiny .Už vôbes,že predsedom slovenského parlamentu je človek ktorý má 12 detí s 10 ženami je na zaplakanie .Tento človek nemá právo niekoho odsúdzovať
Počuvaj kolega,už si ozaj trapný ,mal by si prestať s písaním tých nezmyslov
Nechápem tie falošné ody na Sagana.Každý športovec,akokoľvek bol dobrý raz musí skončiť.Sagan to by mal taktiež so cťou ukončiť a nie sa strapňovať svojim výkonom a komentármi.
Naď začína byť nadmieru nervozný.No hodiny nezastavíš.