Tento proamerický človek s krvavými očami so svojou vysokou neobjektívnosťou mal by byť vytesneny ,aby nemohol širiť tieto choré myšlienky
Tento proamerický človek s krvavými očami so svojou vysokou neobjektívnosťou mal by byť vytesneny ,aby nemohol širiť tieto choré myšlienky
Niekto chce stoj -čo stoj vyvolať na tomto svete ozbrojený konflikt,Rusko to určite nebude:Slovensko sa zbytočne pridáva k provokáciam!
Všetko zlo začína a končí na sudoch !
Za spravodlivosť v tomto štáte posledne roky zodpovedala Žitňanska
Okamžite zatvoriť sudcu na 23 rokov,ktorý ho pustil na slobodu !+ Žitňansku!
Havel-Kňažko,Mečiar-Kňažko- vždy na tej nespravnej strane.Ten ,kto nominoval toho prezliekača kabátov musel predpokladať,že to zneužije.
Do spoločnosti / sieň slávy/ týchto naozaj umelcov ,tento človek nepatrí,nakoľko od roku 1989 už není hercom ,ale
zlým politikom,ktorému ide iba o peniaze.
Bugarovi sa teraz vypomstilo,že sa dal do partie s týmto nebezpečným a zákerným človekom.Šebej do parlamentu sa vždy dostane po chrbte niekoho a potom vydiera.Z tohto človeka srší nenavisť a zloba.Fuj .
Zeman je človek a štátnik,ktorý v politike dosiahol čo chcel.Teraz ako prezident je v polohe,kedy nema čo stratiť.Aj včerajší prejav to povrdzuje,kde priamo a v plnej náhote pomenoval stav a tendečnosť médiíí v Česku.Veď to čo vyvádza ČT je úbohé a trápne.Sústavné útoky na Zemana a Babiša sa ale míňajú účinku / viď.voľby /.Škoda,že takého prezidenta nemá Slovensko.
Zeman dosiahol všetko čo chcel.Nakoľko už nemôže byť ani zvoleny,bude svoje názory podavať v plnej náhote.Aj jeho včerajší prejav bolo skonštatovanie skutočného stavu v českých médiach.Kto pravidelne sleduje ČT 24 musí uznať,že je tendenčná jedná radosť.To spravanie niektorých poslancov na včerajšej inaugurácii bolo nanajvýš trápne a zúfale,nakoľko sa ešte vždy nezmierili s prehrou či už v parlamentných resp,prezidenstkých voľbach.Musia uznať,že vysedavanie v kaviarňach a nič nerobenie irituje väčšiu časť národa,ktorá im to patrične spočitala
Fico nech si spytuje svedomie,prečo tento mafian nebol už dávno zadržaný.Teraz sa to Ficovi vracia .Prečo sa nikto nezaobera pôvodom Kollárovho majetku ?
V prvom rade je potrebné dokazať v čom prekročili zákon Taliani,a potom je možné obviňovať.Čo keď to zariadil napr.psychopat z Trnavy ?
Voľby parlamentné aj prezidentske jasne ukazali rozloženie síl v Česku.Tých zopar ľudí ktorí sa nevedia s tým zmieriť budú vždy vykríkovať a poburovať .
Pražským kaviarňam spôsobili akurát stratu.
Ta pani-vykopavka tiež asi nevie ,že čas odchodu z politiky už má dávno za sebov.No peniaze robia z ľudí........
To čo zase sa snažite nahovoriť,o všetkom hovorí účasť na voľbach,ktorá je žalostná !
Ten expert na vysavače - Štefanec ,to snaď nemyslí vážne ,že chce opäť kandidovať !
Je potrebné ferovo priznať,že toto mužstvo na viac nemalo a zaslužene odchádza domov.Kto je slabší technický aj fyzicky uchyľuje sa k favlovaniu .To je naš prípad
Ono,vždy keď v TV išiel šot z Bruselu mi títo exoti pripadali ako mimozemšťania odtrhnutí od reality.Urychlene to je potrebné celé zrušiť.Je to diktát skupiny ľudí ovladajúcich časť Europy a tieto tzv.stalice im pekne kryju chrbát za celkom slušne honoráre.
Mohol by tento všeznalec Baláž zverejniť svoj príjem a hlávne z čoho tento príjem ma ? Menej kradnúť je potrebné v tomto štáte pán Baláž a potom bude aj na dôchodky.Vám prajem pán Baláž v dôchodkovom veku čo najviac......