Pretože UA má ministerstvo pravdy.
SMEromklumom: Vydoluj si politické materiály jeho rodiny a zmeníš si názor.
Doteraz som myslel, že Kiksa má nedostatočné vedomosti iba zo zemepisu, dejepisu a spoločenských vied, ale čím viac sa prejavuje tým menej vystupujú jeho morálne a etické hodnoty, ktoré nezabúda pripomínať pri každej príležitosti.
Ani Kiksa nesplňuje podmienky na funkciu prezidenta, pretože má deravé vzdelanie zo zemepisu, dejepisu a zo spoločenských vied a svojich voličov využíva ako prostriedok na svoje ďalšie obohatenie.
Harabin je vredom slovenskej justícií.
Treba ho ceniť za spoluprácu so Sadikim?
Plyn, ktorý Ukrajina dostáva zo Slovenska je tiež ruský, rozdiel je iba v tom, že rusom musela platiť. Nikde som sa nedočítal a ani nedozvedel, či nám za plyn platia a koľko
Kiska najbohatsi politik Slovenska do majetkoveho priznania neuviedol 76000€, ktore ziskal zneuzivanim svojej funkcie pouzivanim letky MV na svoje sukromne cesty do Popradu. O tuto sumu sa obohatil a zaroven so svojim socialnym citenim oklamal a poskodil obcanov tohto statu. Klamar.
To sú len čísla na uspokojenie verejnej hladiny. Skutočnosť je pritom úplne iná. Napr. Kiska nezapočítal ďalšie " sociálne výhody" vo forme zneužívania spoločenských výhod na svoje obohatenie. Ide o zneužívanie letky MV na súkromné účely. Za rok 2014 takto získal ďalšiu výhodu v sume 84000€ na škodu nás všetkých. " Veľký demokrat s veľkým sociálnym cítením"
Toto vyhlásenie je na ďalšie masírovanie mozgov čitateľov. Ak používajú protiopatrenia, znamená to, že švédi proti nim niečo vyviedli a používanie pojmu " takmer " znamená, že nič sa nestalo.
Politici EU nechcu priznať, že sa vlastne začala islamizácia Európy.
Na hranicims Ukrajinou vraj mame najmodernejsiu zabezpecovaciu techniku - povedal ministrr vnutra Kalinak. Ako je potom mozne prekonat tak lahko hermeticky uzatvorene hranice?
Tato sprava je vysledkom propagandistickej cinnosti ministerstva pravdy Ukrajiny.
Zakrok madarskych policajtov neschvalujem, lebo nebol dostatocne razantny. Mali tu cvargu poriadne vymastit a dat im na vedomie, ze su v cudzine, kde sa musia podrobit zakonom EU, a,zacat voci nim trestne stihanie a vratit ich tam odkial prisli, bez lutosti. Mame dost vlastnych neprisposobivych a nepotrebujeme este dalsi dovoz kriminalnikov.
Keby len znalec ale aj superpolitik.
Odporúčame