ja to odsudzujem, ale nejde o pedofiliu.
ja to odsudzujem, ale nejde o pedofiliu.
surodrevo.. a ty si zostal na ocot. :D
Zverejňovanie epsteinových spisov je podľa ficoidov škodenie Slovensku. nič iné.
a kvôli čomu skončil keď nie kvôli tomu. :D : D: D
Epstein = slovenský "Čistý deň" len vo väčšom.. u nás sa to ututlalo bravúrne.
čo ma mrzí, u epstejna pracovali aj Slovenky.
stalo sa to štandardom a čo je najhoršie, ich voličom to neprekáža, berú to ako bežné veci.
neviem, ale pedofiliu u epsteina som nezaregistroval...
u Lajčáka sa to nepotvrdilo, Epstein písal, že dievčatá ešte nemajú 30... tak sú pre neho mladé... držme sa faktov.
Prepnem na TA3 tam grcal fico a mňa naplo... takéto nepríjemné prekvapenia nemusím..
ale majú obleky a o to podľa nich ide.
Fobert, vládneš 16 rok a žiadna sláva... takýmito vyhláseniami a videjkami toho moc nezmeníš... výsledky hovoria čo si zač, nie plané frázy... a tak občan uvíta, keď už odídeš do zabudnutia...
tak ja nerozumiem.. máme 5 najsilnejší pas na svete a tí ficovoliči žebrú zadarmo a 13 dôchodky.. pasom si môžu akurát tak na WC vytrieť.
prečo teda vyvražďujete a ničíte celú Ukrajinu?
to je ako s tým Kmecom... tam sa tiež nič nestalo. :D títo ficovi blízki sú jednoducho takí. :D
Gratulujeme k famóznemu výkonu.
Ten zafarbený Šuja ďalší.. robil pre Černáka a teraz s kravatou ctihodný politik. :D
Teraz by mal nabehnúť Kali a tvrdiť, že je všetko v poriadku, že sa nič nestalo... tak ako to robí takáč pri PPA. :D :D :D
Vystupovanie... Pročko to emotívne prežíva (to asi majú s Dankom spoločné) ale v podstate nepovedal Pročko nič zlé. Zoberte si takého Gašpara, hlavu gašparovskej mafie, ten klame s takým ľadovým kľudom ani brva sa mu na tvári nepohne.. .pričom príčetného človeka až pri srdci pichá keď to počúva a vidí... ale to nie je problém..
Naozaj je smutné kam tí politici dohnali spoločnosť. už to má kravatu sako už to nie je mafián, zlodej, korupčník.. ale ctihodný občan, politik.
to sa treba spýtať zákonodarcov.
Odporúčame