však už aj robert so svojím ansáblom priznali, že to robia zle a treba podporovať ekonomiku - to je to, čo im 2 roky hovorí opozícia ekonómovia a odborníci..
za to ako 2 roky schválne ničili Slovensko ich treba pozatvárať.. bolo to vedomé a cielené ničenie Slovenska.


