mal som sa prihlásiť.. aj raketu by som si kúpil.
mal som sa prihlásiť.. aj raketu by som si kúpil.
o koľkej sa Izrael pridá?
aha.. doteraž to bol Trump a odteraz je to USA. :D:D :D
otázka je, či aj platia. :D aj keď danko chodil po moskve, tak boli plné regály.. ale nemal kto nakupovať. :D
to je tak.. každý sa oháňa iným názorom.. a ak sa dostane k moci, tak sa situácia zmení... viď naša koalícia... ak má niekto iný názor tak zrušia úrad, prepustia ho, začnú ho stíhať, je to ich nepriateľ..
Iné názory sú aj v Russii či Číne - ale tam ich jednoducho potlačia, v USA je to rovnaké ako v EU...
takže sa tu nehrajte na nejakú objektivitu, či jedni či druhí majú k inému názoru rovnaký postoj.
ak niekoho zabiješ úmyselne je to vražda.. ak niekoho zabiješ v sebaobrane, nie je to vražda...
rovnako je to aj s tými dronmi.
načo, však ŠVO Venezuela skončila.
Aby EU nebola druhotriedna "veľmoc" potrebuje:
1. jednotu
2. vlastnú armádu.
či USA, či Russia, či Čína koná a vystupuje jednotne a z pozície sily.
čiže škodcovia ako fico či orbán škodia EU a tým aj svojím krajinám.
pravdu? :D :D :D ten troluje original propagandu a vášnivo. :D
tí čo za svoj život nevybudovali nič, najviac ziapu ako oni budovali...
tým že Vás živím.
kde píšem aby si skapal? možno si to zaslúžiš, neviem.. každopádne, na 13 dôchodky nemáte nárok a splácať ich budeme my, vaše deti a vnuci, pričom my budeme mať nižšie dôchodky ako máte vy.. .
a čo sa týka toho čo si odvádzal do sociálnej poisťovne, kde to máte našetrené? prežrali ste to ešte skôr ako ste to zarobili.
lenže ty menejchápavé.. nepíšem o jedení... a prežieraní budúcnosti svojich detí a vnukov.
natočené to už je - Simpsonovci. :D
preto treba obsadzovať vojensky územia inej krajiny ako pravý nacista. :D :D :D
tak to bolo aj v iných krajinách a tam nevyžierajú svojich potomkov ako vy.
ale aspoň budeme splácať čo prežierajú súčasní dôchodcovia.
ty si tomu dal. :D predviedol si, čo znamená slovo dezolát... :D :D
Pellegrini si želá, aby bol rok 2026 rokom pokoja, mieru a prosperity. Národ by nemal podliehať frustrácii..
Robert má opačný názor.
Medvedev sa inšpiroval Trumpom, vie si predstaviť únosy ďalších lídrov. Spomenul Merza..
a zabudol na Putina. :D
Odporúčame