ak žilinka začne vo veci konať, fica zbaví svojprávnosti...
ak žilinka začne vo veci konať, fica zbaví svojprávnosti...
Fico by to mohol ešte prepojiť s bradatým gruzíncom a vyhosteným ukrajincom, ktorí organizovali mejdan ktorý prebehol iba u fica na papieri...
asi to isté ako že tu bol prevrat o ktorom nikto nevedel a nikto nie je stíhaný ani nebol a ani tie gruzínske légie nevedia o čo ide.
ficovi ten hoax z remorkéra nesedí tak si ho upravil tak aby mu sedel do je ho konšpirácií a prevratov a gruzínskych légií.
Fico upravuje hoaxy nejakého remorkéru aby mu sedeli do jeho konšpirácií.. .a toto je predseda vlády... ficovoliči, nemám o vás veľkú mienku, ale môžete prekvapiť a už konečne tomu svojmu bačovi neuveriť každú tupotinu čo vypustí. Bol by to prejav použitia hmoty medzi ušami.
Fico potrebuje prekryť ako poďakoval Šefčovičovi za 15% clá ktoré vybavil... :D lebo už sa ovečky začali ozývať, že čo to šéfko povedali. :D
však fico poďakoval šefčovičovi ako dobre vybavil... tak čo tu kydáš na progresívcov. :D
samozrejme... ako zo štátneho prevratu ktorý sa nestal obvinili opozíciu, tak aj za toto bude môcť matovič, heger Odor.
Divadielko pokračuje.. na chleba nezostalo. :D Ficove posledné nádychy. Už docielil, že 13% slaboduchých by sa chcelo pripojiť k Rusku... nenávisti zasial statočne, stavia hrádzu proti svojim občanom.. ešte gulagy nech zavedie a každý kto ho ohrozuje by mal vypadnúť z okna... :D
Ukrajina nám dodávala plyn desaťročia a Fico zelenskemu nedakoval... zato putinovi co Ukrajinu nici sa vopchal do zadnice aj keď neplní podmienky zmluvy.
Vyjednaval ficov sefcovic.
fico ho za to pochválil
však to bol ficov kandidát na prezidenta okrem iného. :D :D :D
zapamätaj si, najťažšie sa zbavíš buriny.
to skutočne chceš popierať? :D
ten prežil aj 5 rán.
nejako mi neprekáža eliminácia iránskej hrozby...
šefčovič je ficov človek... a ten to mal na starosti.. to ti fico na tlačovke nepovedal tak nevieš.
10 - 12 dní.. len či putin dovtedy dožije, veď už 7 rokov presluhuje. :D
Už je v Lisabone a z európy je spálená zem. :D