s tými 10 smeráckymi OZ ešte bude veselo.
s tými 10 smeráckymi OZ ešte bude veselo.
slajáda nie je nič kokrétne? :D tých konkrétnych zlodejín sú stovky... teraz začal očistec, tam máš ďalšie konkrétnosti... 40 členov smeráckej žumpy odsúdených - to je tiež konkrétnosť. brhelovci ukradli 6 miliónov, boli za to odsúdení, keby fico nezmenil trestný zákon tak by sedeli.. to je tiež konkrétnosť.
vtedy za všetko mohla radičová. :D :D :D tá bola robertovým objektom.
takí nám vládnu, len nekradnú v eurách ale v miliónoch eur.
toto nebude chyba účtovníčky, číslo môže nahlásiť ako číslo subjektu (neziskovky) len konateľ.
ano, fico to nazýva že je to protištátne keď poukazuješ na zlodejiny.
myslí, že človek má medzi ušami niečo čo sa má používať na rozmýšlanie..
mám pravdu, že?
Toto je totožná situácia ako stým langošárom, čo dostal pokutu za mäkčeň, ale tí čo dlžia štátu a okradli ho o milióny sa veselo smejú celému národu do ksichtu... a tu sa rieši 224 za paušál a miliónové rozkrádačky si nik nevšimne.
netáraj, zákon nepovoľuje žiadnemu subjektu uplatňovať si náklady ktoré nesúvisia s jeho činnosťou.
presne tak, veď aj opozícia škodí lebo upozorňuje na škody ktoré robí vláda. :D
zákon to určite nepovoľoval. ale nejde o trestný čin.
to je realita... veď nám utiekli všetky postkomunistické krajiny v EU.. fico môže tliapať koľko chce, že sú autá na parkoviskách, ale ostatné krajiny sa majú lepšie a stalo sa to za roberta.
Je to ťažká úloha.. voličov koalície neprekvapí ani stámiliónová zlodejina, berú to ako niečo čo robia všetci.. a potom tu vyvádzajú kvôli 224 eurám. je to aj o mentalite voliča.
to že má exekúciu neznamená, že spáchala nejaký trestný čin.. len nesplnila podmienky zmluvy a preto musí celý alebo časť grantu vrátiť...
to je tak, za komunizmu sme stratili 40 rokov, za fica ďalších 16. ťažko to budeme dobiehať.
Orbán si luxus zaslúžil, bol to veľký vodca rovnako ako si putin zaslúži tie kaštiele ktoré vlastní, lebo je to ešte väčší vodca.. čo že občan žebrota, ale dezolát vie ako to chodí a silný vocca si zaslúži. :D
Tú musia popierať. Inak by nemohli obdivovať foccu. :D
Fico im povedal, že sa majú dobre, tak čo iné majú riešiť. :D
peniaze boli vyplatené.
Odporúčame