Takže Korčok je nadstranícky. :D
Takže Korčok je nadstranícky. :D
Smutné... nesvojprávny národ.
Igor che blaha bude vhodný kandidát za šéfa RTVS. A môžeme to potom nazývať Russia TV
najchudobnejší v EU sme preto, lebo väčšina národa narieka ako nám každý robí zle, namiesto toho aby zdvihli prdel a začali pracovať na sebe a svojich schopnostiach...
je silno bezzásadový, orientovaný na cieľ.. čižč dokáže otočiť tak ako si to tá jednoduchšia časť spoločnosti želá. vybral si správnu cieľovú skupinu - nízkovzdelaných a chudobných, tých je ľahko opiť sľubmi, ktoré nesplní a aj tak sú spokojní.. smutné je, že využíva to, že sme ako celok národ hlúpy a zneužíva to voči národu aby dosiahol čo chce.. pre teba je to úspech, pre mňa bezchrbotovsť, ostatní to nedokázali, danko sa teraz snaží ale nemá na to - čo teda znamená, že fico je naozaj šikovný ale využíva to v negatívnom smere.
Chystá sa zmanipulovanie volieb Smerom-SD.. zmanipulované kúpené prieskumy už na tom pracujú... ak teda nejaké voľby ešte budú ak ich fico neodvolá alebo nezruší.
však ste kvôli tomu protestovali a spisovali petície.. toto je Váš obraz, ak fico povie biele, tak kvíkate biele.. ak fico povie čierne tak kvíkate čierne.
Oceňuj, že máš takéto starosti o miliardy zaočkovaných.. je to síce bezvýznamné a zbytočné, ale slúži ti to ku cti, len nech sa ti tie obavy a stresy neodrazia na zdraví, aby si náhodou nezomrelo z vystrašenia skôr ako tie miliardy zaočkovaných.. čas sa kráti, už len 2 roky a svet začne vymierať.
zrejme satan nie je len jeden. :D
ja to myslím ironciky, sme si mysleli, že horšie ako za Matoviča nebude.. a pozri ho. táto vláda bude vo všetkom horšia ako matovičova.
však majú telegram, tam si dopisuje Blaha, ISIS a iné indivíduá neobmedzene. :D
Samý satanisti vo vláde. to sme dopadli.
Igor, prídi robiť atomofky, zachráň nás od ficopata. :D
fico ma nakazil. :D
fico má viac rozumu ako sedlač čo ho volí.. to je pravda.
ešte budeme aj za toho blázna vďační podľa toho čo títo psychopati vo vláde robia. :D budeme spomínať na dobré časy za igora. :D :D
Matovič, odpúšťame ti, radšej psychopat ako Igor ako psychopatický diktátor a mafián fico. Vráť sa Igor. :D :D :D
sorry, navrhol.
ako môžeme veriť, že je US nadstranícky, keď tam takmer všetkých menoval Fico?
Fico sa tvári ako Orbán v Maďarsku, Lukašenko v Bielorusku alebo ako Putin v Rusku.. len zabúda, že my nie sme jeho ovce, čo užívajú 13 dôchodok ako svätenú vodu.