„Kim Čong-un sa za zvukov uvítacej melódie zapojil do slávnostnej udalosti. Všetci účastníci mu búrlivo volali na slávu,“
keby nieco take pisali novinari o ficovi, neboli by ani prostitutky ani hyeny
„Kim Čong-un sa za zvukov uvítacej melódie zapojil do slávnostnej udalosti. Všetci účastníci mu búrlivo volali na slávu,“
keby nieco take pisali novinari o ficovi, neboli by ani prostitutky ani hyeny
aj predtym sme mali premiera cigana.
zo vsetkych vyrokov vyberam : „Môžem vás ubezpečiť, že v roku 2014 už v politike nebudem,“ povedal na to včera Fico.
"Pokiaľ ide o R. Fica, v jeho prípade sa dá povedať, že hoci je najvplyvnejšou politickou osobnosťou Slovenska v 21. storočí"
pane, zatial mame rok 2020 ak ste si nevsimli :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))
No, SARS-CoV-2 does not contain HIV genetic code!
By Philippe Lacoude - 18.04.2020
tu je odkaz https://www.europeanscientist.com/en/big-dat… z casopisu European Scientist ktory to vyvracia
Je to veľmi ťažké prijať pravdu, však?
dockaj casu jak hus klasu, ako sa hovori.
v Rusku to este stale rastie. sice nie tak ako v usa, ale kazdym dnom to rastie po stovkach.
a to pred tyzdnom mali 4774 new cases and 42 new deaths in Russia.
samozrejme aj vsetko zavisi na tom, co vsetko das to statistiky umrti.
ak clovek nechce vakcinu a nechce sa podielat na narodnej imunite, sam sa vyclenuje z toho spolocenstva a nech sa potom necuduje, ze ho nikde nechcu.
ani 1000000000000000000 takychto oslavnych clankov neocisti jeho meno.
vsetci velmi dobre pamatame normalizacne casy.
Nezabudneme!
nesnaz sa mi nahovorit ze to chodite do obchodu kazdy den.
rohlicky krupave pekne vypecene?
my to robime tak, ze pretoze je tu korona, chodime 1, max 2 krat do tyzdna.
rohliky si dame do chladnicky ci mraznicky a ked potrebujeme tak to vyberieme, su uplne v pohode.
... ",ci autobusu ,ci opatrovatelky ,ci osadnik a vozia ich po celom slovensku,kym ich fuknu do karanteny,A najlepsi ze aj na manzelsku postel 2 zeny,tak aktivisti budu tlieskat,"
stranger napisal si presne to iste co Melana o 15:01 dole nizsie :)))
znamena to ze mas viac nickov?
ci to beriete z rovnakeho zdroja?
este aj chyby su rovnake :)))))))))))
toto odpisem kazdemu, kto bude oznacovat na pravde nasu prezidentku za hurku alebo inymi privlastkami :)))
ja nechapem o com tu vlastne pelle hovori.
ved fico uz nie je v politike od roku 2014.
„Môžem vás ubezpečiť, že v roku 2014 už v politike nebudem,“ povedal na to včera Fico. Premiér o svojom odchode z politiky hovoril už dávnejšie. Podľa neho nie je dobre, ak je niekto premiérom aj predsedom strany zároveň.
testuju sa hlavne ludia, ktori pocituju priznaky - horucka, bolest v krku, dychacie problemy atd.
Ak ich mas, tak sa dostanes k teste aj zadarmo. pridu aj k tebe domov, treba len zavolat na to korona cislo.
stat nechce, aby si roznasal koronu vsade.
Prečo si to napísal dvanásť krát?
Je to preto že ťa v normálnom živote nikto nepočúva?
Prečo tu tapetuješ diskusie?
Máme už aj vyše 4000 testov za deň tak ako to Matovič navrhoval.
inak je zaujimave, ze mnoho Slovakom zabezpecila zadarmo otestovanie nadacia J&T :))
samozrejme ze sa to dviha po Velkej noci.
Pocty nakazenych budu stupat, lebo vsade sa Slovensku hovoria aki sme uzasni ako dodrzujeme vsetky zasady, nosime ruska a ze sme uz za vrcholom.
Ale tomu neverim, ja si myslim ze rovnako ako okolite narody. Ked pride pekne pocasie, hned vsetci vybehnu von a na velkonocne navstevy a ti co sa citia dobre a myslia si ze im nic nie je, to pekne poroznasaju svojim pribuznym.
mrtvi pribudnu a vacsine je to jedno lebo je ich len velmi malo.
koho rodinu to nezasiahlo lebo vsetci su zdravi, ten bude volat po otvoreni vsetkeho. uz je mu velmi dlho byt zatvoreny doma a nechodit po obchodoch a kavickach. nevedia prejavit sucit s ostatnymi, koho tato choroba ohrozuje, on sa citi nesmrtelny.
ten kto boji sa o svoje stale chorlave deti a chorych rodicov, ten bude volat po rovnakej izolacii kym sa pocet pripadov nebude dlhodobo znizovat.
O ktorej vláde môžeme smelo povedať že splnila svoj program vlády na 100 %?
Odporúčame