Obyvatelia Krymu sa predsa rozhodli v referende,vybavená vec,čo stále polemizujú
Obyvatelia Krymu sa predsa rozhodli v referende,vybavená vec,čo stále polemizujú
Táto vláda sa zapísala do histórie ako jediná vláda ktorá nedodržovala zákony,ústavu a volič je u nej dezolát,opica a lúza,nikdy viac,stačilo!
Samotný kolagén sa do organizmu nikdy nedoplní jeho konzumáciou,NIKDY!kolagén sa totiž v tele tvorí,takže treba podporiť procesy v organizme k jeho tvorbe,pohybom,strečingom a vyváženou stravou!
Takže je to jasné,konali protizákonne a protiústavne!
Táto vláda za tri roky zadĺžila túto krajinu a každéhonobčana najviac v histórii,ty falošný pokrytec a prekrúcač pravdy
Pelegriny,ty si jeden obyčajný hnusný farizej
Poďakujte politikom,tí dodrbali totiž úplne všetko!
Jemu to nevysvelíš,je to proste obyčajný hlupák bez štipky zdravého rozumu
Ak si si nevšimol ty obuch,tak bol vydaný zatykač aj na ombudsmanku za jej pomoc deťom
Zatykač je neplatný,zase iba teátro pre liberálov
USA nastavili latku z afganistanu na 22 rokov
Americká SVB Financial Group vyhlásila bankrot,kdepak sudruzi v amerike udelali chybu
sa sa sa sa sa,veď choď a stráž,nie samo a sato,tamto ono,treba,,,choď a stráž ty slniečkár
Si Ťin-pching a Putin budú rokovať tri dni!!! Prvá návšteva lídra druhej mocnosti na svete sa koná v Rusku a nie na pár hodín, ale na niekoľko dní!
Moskva a Peking už teraz výrazne prevyšujú moc USA a sú na ceste k zjednoteniu dvoch tretín sveta, prekonávajúc západ z hľadiska veľkosti trhu, ekonomického rastu a populácie
VW ID2 ako golf?je to rozmerovo menšie ako VW polo
To by bolo škrekotu,to si človek nedokáže ani predstaviť
Ten dron tam nemal čo robiť,išli tam opäť iba provokovať a dostali čo im patrí
Pri takomto tempe im médiá vykúzlia do volieb aj prvú priečku,druhé bude samozrejme PS o ktorom nikto nič netuší,ani to,že sú,bude to opäť nečakaný šok
No celkom fajn sa v týchto chvíľach mastia policati v Paríži s protestujúcim davom
Honelníku,už máš podojené?
Odporúčame