Áno, liberálny fašizmus.
Ak by si sa bol lepšie učil, bol by si vzdelanejší a vedel by si.
Nemusel si sa takto veľmi nemúdro pýtať.
Áno, liberálny fašizmus.
Ak by si sa bol lepšie učil, bol by si vzdelanejší a vedel by si.
Nemusel si sa takto veľmi nemúdro pýtať.
NAKA má rovnaké maniere, koná rovnako zákerne, obludne, extrémne => NAKA = GESTAPO
HONZ = rovnaký zločinec ako bol Klaus Barbie. TFUJ! Raz sa za svoje ohavné konanie bude zodpovedať.
Ja nemusím na nič čakať. Ja ti to tvrdím už teraz!
Nikto ti voliť Trubana, či Hlinu predsa nekáže.
Neprinesie. Už PRINIESOL!!!
A nie len koniec slobody slova, ale aj začiatok konca osobnej slobody.
Liberálny fašizmus na Slovensku nemá miesto. Bude vykynožený. V to pevne dúfam.
No A? Čo si tým chcel povedať?
Čo to mení na veci, že NAKA = GESTAPO a HONZ = Klaus Barbie ???
Áno. Ale práve vďaka tomu, že pri moci je ešte Fico, tak sa môžme stále ešte aspoň ako-tak vyjadrovať.
Ak však nastúpia skutoční fašisti Kiska, Truban, Beblavý, Sulík, Hlina , tak už to nebude možné. Vyzerá, že začnú ľuďom prideľovať žlté hviezdy.
Opäť začnú ľudia záhadne miznúť a s vysokou pravdepodobnosťou sa zriadi taký novodobý Slovenský Jáchymov. Udalosti posledných dní tomu nasvedčujú.
NAKA = GESTAPO !
HONZ = Klaus Barbie ! Otrasné dačo.
Raz nastúpi spravodlivosť a Honz dostane doživotie. Tfuj!
A zasa si to celé domotal. Ono je to presne naopak.
Strach majú Rómovia z Kotlebovcov. Boja sa, že budú musieť normálne pracovať a dodržiavať zákony tak, ako každý iný.
Si ty len motovidlo.
Ficova polícia, prokuratúra, súdnictvo??? Ficova?
Mal by si prestať fetovať. Máš potom problém sa zorientovať v realite.
Omyl!
Aj Kotleba aj Fico majú svojich voličov. Harabín oslovuje hlavne ľudí, ktorí majú konečne koho voliť, ktorí už majú dosť toho, čo sa tu deje. Takých, čo chcú zastaviť fašistickú sebranku "Za ľudí-PS/Spolu-SaS-KDH"
Doba temna sa vracia. Päťdesiate roky sú späť. Politické procesy sa vrátili. Takáto politická šikana a perzekúcie, to nebola snáď ani za Husáka. Otrasné.
"Fašisti budúcnosti budú seba volať anti-fašisti..." (Nepotvrdene Winston Churchill) A máme to tu! Smutné.
Preto treba urobiť všetko pre to, aby bol dnešný fašistický spolok "Za ľudí-PS/Spolu-SaS-KDH" aj so svojim "Urválkom"-Honzom spoločnosťou vytesnený.
Ak by vedel, tak by riešil. Nevedel.
Chmelára je škoda?
Prečo?
A ty si ešte trápnejšiu a primitívnejšiu kritiku nevymyslel?
Aj ty piješ Savo?
Pán Honz by asi mal poslať NAKU asi aj na Mira Šatana, lebo celé roky propagoval fašizmus s číslom 18 na svojom derese. No FUJ! To predsa nemôže nechať len tak! Lukáš Dubeň(ZV) a Lukáš Paukovček(LM) nosili 88, Marcel Hossa(TN) 81... Asi sú to tiež všetko nebezpeční extrémisti a fašisti.
Firma Albero propaguje fašizmus dokonca ako AKCIU: https://albero.sk/produkt/diamond-lp/
A táto tlačiareň určite tlačí extrémistický a fašistický materiál: https://lnk.sk/zyw4 Ten model by mala NAKA zakázať predávať.
---
Ferri má pravdu. Tie čísla sú naozaj NEBEZPEČNÉ. :-D
"Je úlohou nás všetkých povedať nie extrémizmu..." (P.Pellegrini)
A teda je treba rázne ODMIETNUŤ fašisticko-extrémistický spolok Za ľudí-PS/Spolu-SaS-KDH!
Takže týmto priamo priznávaš, že tí, podľa teba mužíci, sú vlastne vzdelaní a faktograficky presní.
Môžeš prosím objasniť ten tvoj výrok "...ako prislusnika romomadarskej minority..."?
Buď prosím konkrétny a faktografický.
Ak to dostatočne nezdôvodníš, tak sa, prosím, verejne ospravedlň, že sa ti podarilo vypustiť do sveta fugediovský blábol, teda evidentnú sprostosť.
Ďakujem. Čakám.
"Armáda USA sa dostala k troskám havarovaného lietadla..." --- Napadá ma jedna, jediná otázka. PREČO????
Priznali tým, že to bolo ICH (USA) LIETADLO? ŠPIÓNOVALI tam? Prečo práve US armáda sa snažila dostať k vraku E-11A???
Vie to niekto relevantne zdôvodniť?
Odporúčame