Este nejaky maco a mozno sa konecne niekomu rozsvieti v gebuli.
Este nejaky maco a mozno sa konecne niekomu rozsvieti v gebuli.
Ani v CR bohuzial nemoze dat dole vladu len tak bez dovodu. A tie su pevne dane. Preto budeme mat referendum aby sme ziskali taku moznost ako obcania.
Myslis, ze sa rekvalifikoval z kablov na potrubia?
Lubos nie je clenom uderky, je malo atleticky. Ma na starosti PR a PSM.
To nie je referendum pre Fica, to je referendum pre nas. Aby sme konecne dostali moznost poslat kadelahsie takych ako Matovic a Heger, ked sa odtrhnu z retaze. A Fica tiez.
Moze to skusit cez hranicu s Mexikom, tam to neriesia.
To je pripomienka na rok, ked vyhorel Harmanec, vtedy bol problem.
A preto zlikvidujme vyrobu vsetkeho v Europe, naco to vyrabat ked Cina vie dodat, napriklad paracetamol. Iba ze by sa rozhodla ho nedodat...
Mozno keby vyhlasil, ze je z LGBTI+ brali by ho vazne.
Myslim si, ze take zle to nebude. Horsie nas caka zvnutra, v CR sa Fialovci vyhrazaju, ze umoznia zakonom nastupit ukrajincom na uradnicke miesta, jazyk ma byt ukrajincina(zaujimave, ked oni sami mali u seba snahu zakazat rustinu), to bude radosti ked Ivan z uradu bude davat tipy kamaratom z bandy kde hladat prasule...
Na tie firmy okolo co z toho hlinika vyrabali narocne diely, na tie si zabudol schvalne? A na dalsie ci tie diely potrebuju tiez?
Nerozumiem celkom Pavlovej podpore v ankete. Cim je tak zaujimavy?
My tu hlusime Madarov? Nie my sme sa na rozdiel od Lotyska, Litvy, Estonska a Ukrajiny rozhodli nechat ich na pokoji a uznat im prava mensiny a tiez im nechat volebne pravo. Aj s rizikom, ze niekomu moze skrsnut v hlave myslienka na nejaku autonomiu a podobne, to uz tak byva. Budeme to riesit ked bude treba.
Spomenul si Madarov a zbrojenie, co takto pozriet na sever a na Poliakov?
Madarsko nema jediny legitimny dovod na akciu podobnu tej ruskej, ani nahodou.
Chyba mi informacia, o kolko sa vdaka sankciam na Rusko zvysili prijmy ostatnych exporterov ropy a plynu, pretoze toto nas bude zaujimat najviac, vdaka tomu rastu sialenym tempom ceny a ohrozuje to priemysel v Europe. A to uz nespominam zisky vselijakych priekupnikov.
Bana ako sucast zelenej ekonomiky. Zeleni do boja snad nenechate znicit kus krasnej prirody.
Pan Danis hlupost s predvyberom kandidatov parlamentom nemozete mysliet vazne. Som ochotny uznat povinnost zucastnit sa volieb, toto sa da okecat ale aby mi niekto urcoval koho mozem a koho nemozem volit to zavana kovidizmom a maniermi nasich liberalov alebo este horsie, niekdajsim rezimom.
Panovi sa zachcelo eskalacie konfliktu. Povedzme ze sa tak stane a ukrajinci zasiahnu mesta v Rusku. Co potom ked zaznie vitazny pokrik a Zelenskij sa pochvali v TV? Priletia rakety z RF a jadrovymi zbranami vymazu Kyjev z mapy aj so statisicmi jeho obyvatelov, potom co? Budes spokojny a dalej vypisovat hluposti a rozostvavat?
Neverim, to je urcite hoax podporovany a sireny petrochemickymi spolocnostami. Ze sa nehanbite takto sirit klamstva o nasej zelenej buducnosti.
Toto asi nikoho neprekvapilo…
Potkany opustaju lod, tu sa ukazuje ich prava tvar, karieristi a neskutocne odporne osoby.
Odporúčame