Nemyslel som osobnosti ako celebrity, skor som mal pouzit slovo individuality. Poznam zopar podobnych typov, niektori su bohati niektori nie. Ja ich vnimam ako postavicky sou, oni nemaju ziaden vplyv na nic podstatne v nasom zivote. Je to zabava.
Ak maj nejaky kapital a vies s nim narabat nie je problem stale predavat a kupovat veci, to je to najmenej.

