Preco si to myslis? Rusku v praci sa nevyhnem a asi ani respiratoru. S tym nic nenarobim, ale vonku ho nenosim pokial sa nestratnem s niekym a chceme sa porozpravat. Tam vidim zmysel. Ale aby som ho mal v prirode alebo prazdnej ulici to je nezmysel.
Kazdy v ramci moznosti a schopnosti.


