Presne o tom pise, nejaku viziu a nie iba "Lebo Fico"... A Ty tu zacnes vymenuvat hriechy za poslednych tridsat rokov...
Presne o tom pise, nejaku viziu a nie iba "Lebo Fico"... A Ty tu zacnes vymenuvat hriechy za poslednych tridsat rokov...
A tam bude asi aj kamen urazu...
Vo vrtulniku bola iba posadka a v linkovom lietadle bezni civilisti. V blizkosti letiska je zakladna Narodnej gardy kam vrtulnik smeroval a planovana trat letu pretinala zostupovu rovinu na drahu letiska. Riadiaci vyzval posadku vrtulnika aby preletel poza priblizujuce sa lietadlo a potvrdil vizualny kontakt. Bol tam aj dalsi dopravak tak si ho mozno posadka pomylila a prehliadla CRJ700 na finale... Toto padne na vrub Narodnej gardy.
Bohuzial situacii ktore mozu viest k podobnej udalosti v USA pribuda a toto skocilo katastrofou.
Alebo nevlezie na priecestie triezvy sofer auta.
A vsetci vieme co jej je to platne...
Tak ale minimalne im mozeme zodvihnut poplatky za tranzit ako oni nam. Trh vsetko vyriesi.
Vyzera to ako poriadny tunel do vreciek US danovych poplatnikov.
Ziadny problem, das do Acok, vyklepu a pojde na dracku, s malym naletom po dochodcovi, nikdy nehavarovane.
Perut je po slovensky letka…
Clanok je o tom, ze peniazmi ktorymi disponuje EK mali byt uplacani(lobing) poslanci EP aby podporili zelenu ideu. Pochopil?
A co takto priznat podiel na tom, ze nevieme co s odpadom aj zelenym? Pozastavenie rozvoja jadrovej energetiky spomalilo vyvoj a spustanie reaktorov ktore by mohli zuzitkovat existujuci odpad ako palivo a skratit polcas rozpadu izotopov o jeden rad?
Pani Osvaldova, mate potuchy z coho su vyrobene listy veternikov? A ked nebude fukat vietor, v noci, z coho presne chcete napajat tepelne cerpadlo?
V tomto suhlasim, som toho isteho nazoru.
No ako sme mali moznost zazit, niektori odbornici sa bali pomahat uz pri tejto pandemii, to malo zavaznejsi vplyv na vysledok ako neustale testovanie.
Tak on sa len vykecaval, za to mu nic nehrozi, aj ked ten slavny status ja povazujem za podnecovanie k nenavisti ale prokuratura to tak asi nevidi.
Ze vakciny nepresli riadnym procesom sa sice vedleo ale bolo to oznacovane za dezinformaciu a hoax.
Pan Szalay zabudol, ze pocas pandemie bolo kritizovat ockovanie a riadenie pandemie odmenovane titulmi dezolat a horsimi?
Nie som si uplne isty, ci chcem aby prislusnici ozbrojenych zloziek v tejto krajine riesili verejne politiku.
Odporúčame