O com to dristas? Taka vec sa stat moze a bohuzial stala sa. Vysetrovanie prebieha a s vysokou pravdepodobnostou potvrdi teoriu o zostreleni lietadla protilietadlovou palbou, dava to takto zmysel. Hovori sa tomu nestastie. Podobne ako nedavno F18, omyl. Uz sme to zazili niekolkokrat v minulosti a zazijeme v buducnosti.
Problem je v tom, ze ludia ako Ty to tu prezentuju akoby to bol umysel a podsuvate, ze z toho maju Rusi radost.

