Rovna daň pomaha len bohatym ,ale sprosta chudoba to v 2002 pred voľbami nepochopila a volila vtedy daň pre bohatych aby sa bohaty mali dobre.
Rovna daň pomaha len bohatym ,ale sprosta chudoba to v 2002 pred voľbami nepochopila a volila vtedy daň pre bohatych aby sa bohaty mali dobre.
A to je aká legitimná opozícia ktorá zabíja obyčajných ľudí. Ktorú podporuje USA-satan zbraňami ,aby bojovala proti legálnej vláde.
Treba skúsiť Kotlebu čo to povie ,lebo smeraci ho idú úplne odpísať v BB ,asi im šliapol na otlak. Eurofondy totálna zlodejina.
Nobody - Kdh nikdy nebola kresťanská strana.Raz som ich volil v 1990 lebo som si myslel že je to kresťanská strana ale zmýlil som sa sú to sami farizeji.Dokonca pre mňa predstavujú odpor lebo zneužívajú kresťanstvo v nazve strany. Kdh volia len falošný a naivný kresťania .
Kdh už dávno mala byť na smetisku slovenských politických dejín ved sú tam samé politické mŕtvoly.
Prečo nemame jednu štatnu zdravotnu poisťovňu.
Otvorenie hranic len pomohlo zapadu tam utekaju za lepšou placou a rodina je fuč,dokedy.
Pohon na Fica pokračuje v bruseli a v usa-satan potrebuju pritakavačov nie oponentov.
Ja by som za ne nedal ani halier počo tam išli kravy sproste.
Magian zažil si socializmus ak nie tak trepeš debiliny.
Dala si vypoved tak sa podľa toho spravaj ty už v tej nemocnici nechceš robiť a hotovo.Z robotnikmi sa nik nebavi ,taky je kapitalizmus je to vykorisťovanie človeka človekom.
Ani kresťania nie sú všetci ovce vypočujú si kázanie a robia si podľa svojho vedomia a svedomia.
PZP je obyčajna zlodejina na ľudoch
A kto tu zmluvu urobil z kostkom Kdh tak nech ju zruši aj prochadzka bol vtedy v kdh.
Kotleba sa vam v stlpčeku nezmestil vy chudaci novinari,však uvidite po voľbach ked bude v parlamente.
To nema chybu ,ale treba taku stranu voliť čo to presadi.
Taku sprostosť vypľuť že vraj išlo o myšlienku a solidaritu,nik nemyslel na karieru. V prvom rade mu išlo o karieru na ľudi kašľali dokonca sa dali do kopy z kapitalistami hnus-žumpa.
Odporúčame