Ked povieš o niekom pravdu tak nenavidiš to sme sa dočkali - hrôza.
Ked povieš o niekom pravdu tak nenavidiš to sme sa dočkali - hrôza.
Dzurinda a Milkoš odopol cely Slovensky narod a cele Slovensko ty exot patriš do Pezinka.
Ohlupovanie na pokračovanie ja by som to strieľal všetkych tych sprostokupenych debilnych novinarov.
Oni u nas nechu byť iba vtedy ak im dame 1500 eur socialne davky.
Volim stranu kde bude odchod do dôchodku v 62 rokoch vo všetkych profesiach bez vynimky aj policati - zašivaci.
Dnes všetko vidia zo satelitov a všetko dokažu presne namieriť aj vymeriať pôdu na pozemku.
Kedy už konečne prestanete pisať o narode ktory vyrabal a vyraba vojny to že oni obetovali aj časť svojich ľudi ich nezaujima tym najbohatšim bankarom a šefom zbrojarskych firiem je to jedno.Ale ty Katarina Kovačova asi maš za to dobre zaplatene aby si to tu omieľala dookola ako ohrata platňa.
Tak ich vyprevadme NATO ako v 1991 rusov bež domov amiku nemaš tu čo hľadať nik ťa tu nepozyval.
pupuško ma aspon dvadsať mien a je plateny za vypisovanie debilin ,je malo trafeny ale presne.
Stratila sa stara rozumovo inteligentna kvalifikovana pracovna sila či už je to inžinier ale aj robotnik,majster a nahaňaju sa len peniaze z ruky do ruky bez prace,tie zbytočne špekulantske medzičlanky treba vyhubiť,ale to je zase o charaktere a moralke ľudi a ta kdesi vymizla a to vychovou v rodine a v spoločnosti.
Rusi sa už nemohli pozerať na rucanie sveta podľa USA.
Cudzinec zober si take revizie a prehliadky,ja byvam v bytovke kde niekto urobi zbytočnu reviziu elektroinštalacie,bleskozvodov,prehliadku hadic v hydrantoch energeticky certifikat a ine debiliny niekto vytlači na počitači par papierov ktore neznamenaju nič a ma zarobene,zodpovednosť žiadna a hlupaci to platia a najväčšia diera na peniaze je vyťah,tam je toľko kadejakych kontrol a revizii a ty len plať a plať .
Volim kotlebu ten ešte nema špinave paprče.
Volim kotlebu ten ešte nema špinave paprče.
Volim stranu ktora zruši mimovladky,zriadi jednu zdravotnu poisťovňu,zruši polovicu vysokych škôl,strednych škôl vratane gymnazii,odchod do dôchodku pre policajtov aj pre sudcov v 62 a ešte by toho bolo viac ale čakam rozumne navrhy od kandidujucich stran.
Nech si ich bere Kiska do svojho domu a da im pôžičky cez Qatro
V poslednej dobe nobelove ceny za mier sa udeľuju vylučne podporovateľom invaznej politiky USA. Je to všetko skorumpovane aj ta porota čo o tom rozhoduje.
Na takychto absurdnych člankoch sa dobre zaraba tzv.vyvoleny narod vie dobre zaplatiť ma z čoho však vlastni väčšinu bohatstva sveta a zaraba na likvidovani vlad a vojnach ktore su vo svete.
Odporúčame