Táto starena nepostrehla, že povojnovú mapu sveta narušilo NAT0.
Mimochodom, ukázala aj sms-ky ombamovi? Veď jej slúbil, že ju nebude šmírovať, keď sama oznámi komunikáciu.
Táto starena nepostrehla, že povojnovú mapu sveta narušilo NAT0.
Mimochodom, ukázala aj sms-ky ombamovi? Veď jej slúbil, že ju nebude šmírovať, keď sama oznámi komunikáciu.
Hedvigó Malinovka bola len loutka v rukách SMK na začatie slovmaidanu za účelom zvrhnutia legálne zvolenej vlády. Vidím tu analógiu s UA.
Mimochodom, admin zabudol bloknúť túto debatu, všimol som si že sa pravidelne zatvárajú debaty s tématikou Hedvigy a neprispôsobivých.
zabudnuté hlavice... Nebud smiešny, poprípade trápny.
Mimochodom skladované atomové hlavice potrebujú neustálu servisáciu a kontrolu, nakolko reziduálne žiarenie z nálože poškodzuje všetko naokolo, tj elektroniku, mechanickú integritu.
Si myslíš, že US a RF by nevyčmuchali tie hlavice? Ked nemáš niečo naštudované, radšej nič nepíš, výšplechy spoza buka nikoho nezaújmajú.
to americkí prezidenti sa presúšali v kostoloch, ked na opačnom konci sveta ich army uzmrcovali nevinných.
...a supy sa zlietli na mršinu.
Jacenyuk, Turčynov a Avakov budú súdení v Haagu za vojnové zločiny a genocídu.
Pokým ovšem ich neusmrtí CIA z dôvodu rizika prezradenia nebezpečnej pravdy, viď komandant Muzyčko.
Takže po zostrelení všekých dvoch vrtuľníkov banderovci stratili vzdušnú prevahu.
Ešte im rozmontujú zopár tankov a neonacisti pôjdu do US žobroniť o azyl.
Milí ukrajinci, ked nebudete vládať platiť, budete odmajetnený. Vašu pôdu, domy, vodu, vzduch zrekvírujú zahraničný oligarchovia. Budete len bíreši a paholci a budete žobroniť o námedzné práce. Poďakujte sa potom Jacenyukovi a ani nech vás nenapadne motať sa pri našich hraniciach so zajačími úmyslami.
Takže sýrska armáda je "provládne sily"?
Minimálne nevhodný názov pre regulérnu armádu suverénneho štátu.
Žurnalistika quo vadis?
Turčynovi ide o kejhák, pred jeho pádom chce ublížiť mnoho ľuďom. Je v agónii, ako naša opozícia.
únia im nedala prácu, to ich len "demokracia" vyhnala z domovov, ako v 20-tich rokoch minulého storočia.
Po federalizácii Ukrajiny kto bude nástupnícky štát ohladne dlhov? Tymošenka to asi nezakešuje, aj keby mohla.
Na účtoch má toľko, že žiaden MMF by nebolo treba.
Ďakujeme Slovákom čo volili Most-hyd. Zshitnanská sa tiež vyfarbila.
S&P dostala zaplatené od US governmentu, aby oslabovala EÚ z dôvodu eliminácie ekonomickej konkurencie.
Turčinov je nepríčetný ako Hitler, ten tiež počas bojov v Berlíne r.1945, presúval po mape neexistujúce divízie...