NATO je nadstavba zbrojného kapitálu !
NATO je nadstavba zbrojného kapitálu !
do posledného ukroša a nijako inak
Rusko opustilo, alebo v ňom pozastavilo činnosť vyše tisíc firiem - Otázka znie , že dokedy opustili RF a za akých podmienok sa budú môcť vrátiť späť ????? ( myslím tým podmienky RF
platia, ale selektívne . Pepani sú odvážny , keď sú v závetrí
dnes máš Irak, Afganistan , Ukrajina , Grécko ,,,,,
v RF žije a pracuje 2,5milona ukrošov ( zatiaľ)
zdroj informačných hoaxov
keď sme už taký ukrajicomilovia z banderstanu , tak tu ulicu, kde sa nachádza konzulát RF v Bratislave, nazvime ul. Stepana Banderu - tým sa konečne naplno odhalí dnešný skutočný charakter Slovenska, či Slovenského štátu ? - vlastne je to už za jedno !
vieš vôbec , kto bol slávny súdruh B. Nemcov, ľudia to nevedia - bol zastrelený v dôsledku jeho špinavých kšeftov v čase grandióznej Jelcinskej zlodejskej privatizácie a rozkladu ekonomiky v Rusku. Privatizácia v SR boli detské jasle, dnes je ten Borisko ložne prezentovaný akože bojovník za demokraciu .
Ale keď sme pri tom a už taký ukrajinomilovia banderstanu , tak tu ulici nazvime Stepana Banderu - tým sa konečne naplno prejaví dnešný charakter Slovenska
veľká väčšina obyvateľov zemegule nemá žiaden problém s Ruskom
Česi sú vždy silný , keď sú ako pinčl schovaný za gulami nejakého pitbula , potom sú veľký machry
samozrejme skvapalnený plyn je o1/3 drahší
samozrejme skvapalnený plyn je o1/3 drahší
Na Slovensku bol v roku 2021 ohrozený príjmovou chudobou každý ôsmy obyvateľ, čo predstavovalo takmer 660 000 osôb
Ano, EU je hlboko v sračkách , ale ešte sa tvári , že o tom nevie a je majster sveta
správne , rozhodovať o tom budú sfetovaný banderovci
nielen ten komik, ale hlavne elity US
Meduza je zpravodajský server sídliaci v lotyšské Rige, takže výsledok ich "vierohodného" prieskumu ( nikto nevie kde ) sú vysvetlené.
Samozrejme , že mier by radi asi všetci , ale otázka je , za akých podmienok !!!!
prepáčte, len Fico a Kolár volil GP???? a ostatný poslanci čo robili????
sú na to dôkazy , že GP Žilinka je mafián ??? no že dajte , keď nie , je to prach sprosté ohováranie a na pragraf
Odporúčame