...aj tu by malo platiť "Padni komu padni", ...
...čo je v tomto prípade horšie ako u predchodcov (tiež darebákov), že tento prišiel s hlavnou témou "slušnosti a transparentnosti", a sám je rovnaký ako tých čo kritizoval... a preto je horší ako oni, pretože on berie nádej, že sa môžu veci zmeniť...takto ľudia rezignujú na veci verejné, pretože nebudú vidieť nádej na zmenu...

