...p. Bláha je tá istá minca (mafia a fašizmus), len druhá strana...tento vyznávač kultu komunizmu by sa mal radšej držať hesla "lepšie hamovať ako banovať", pretože mnohokrát mu to skôr mluví ako myslí (tak ako mnohým iným politikom)... je to taký politický truhlík, ktorý sa dokáže vyjadrovať ku každej téme (tiež ako mnoho našich politikov)... ale reálne riešenia dôležitých spoločenských problémov nevie predložiť...

