...dovolím si oponovať v jednom klišé, ktoré tu na Slovensku je veľmi populárne. Každý tu hovorí o diaľniciach, ako o modle, ktorá všetko v hladových dolinách vyrieši. Ale kým tam prídu, už tam nikto nebude. Vláda chodí po chudobných regiónoch (zväčša sa nažrať a napiť), povie pár prihlúplych projektov, ktoré zamestnajú xy ľudí ako napríklad v Sobranciach, že vytvoria na PD Choňkovce 600 pracovných miest pri chove hydiny (v najväčšej v Európe pracuje cca 200 ľudí, pretože ide o plnoautomatizovaný chov). Vláda na čele s premiérom, len verbálne prejavuje záujem riešiť problém chudobných regiónov. A čo tak páni ministri vytvoriť pracovné miesta na ktoré nie sú potrebné diaľnice (cestné). Čo tak digitálne diaľnice. IT firmy nepotrebujú drahé a zdĺhavo budujúcu cestnú infraštruktúru. Call centra bánk, firiem ... detto. Ale to by museli naši vládcovia najprv chcieť a potom vedieť... ale tam je len veľká skupina hlupákov, bezcharakterných a bezohľadných (prepáčte nemôžem použiť slovo "ľudí")


