Kažimír: Pre východniarov je lepšia Nitra ako Dublin
...pán minister v okrese Michalovce nie je neobrobená pôda, ktorá je súčasťou LPIS blokov (asi ste tam boli naposledy v 90-tych rokoch, alebo máte príliš tmavé sklá na limuzíne). Je psou povinnosťou každej vlády (sociálnej ešte viac), aby rovnomerne rozvíjala regióne v štáte. Aj občan v Uliči si zaslúži podporu zo strany štátu, aby mohol mať prácu a dôstojné žitie... a keď už chcete, aby ľudia z regiónov na ktorých sa štát "vysral" sa presťahovali na západ SR, tak nemáte pripravovať vyššie príspevky na sťahovanie, ale vybudovať nájomné byty pre nich, pretože človek z Medzilaboriec, ktorý predá svoj 3-izbový byt za 10.000 eur nemá šancu si v BA či NR nič kúpiť... Ako väčšinou veci riešite zo zlej strany... ak premiér si vyskúšať nočnú, aby pochopil ako je to pracovať manuálne počas nočnej smeny, tak by ste sa mali stať na chvíľu hlavou rodiny z Medzilaboriec, ktorá sa chce presťahovať do Nitry a možno by ste veci aj pochopili, ale iba možno, pretože empatia nie je vaša silná stránka...