Dobrou správou pre ľudstvo a zem je, že Božia vláda odstráni hegemónov krvavej zvieracej nadvlády Anglo Amerického impérium onedlho raz a navždy skončí. Sled svetových mocností od Egypta, Asýrie, Babylonu, Grécka a Ríma a Anglo Ameriky, len potvrdili skutkovú podstatu ich zločinného charakteru. Preto musia byť nahradené Božím kráľovstvom, nebeskou vládou ktorá uspokojí všetkých ľudí milujúcich mier, pokoj, bezpečie a dôstojný život pre každého, kto sa naučí konať dobro podľa Božej vôle. To platí pre živých aj mŕtvych, ktorím bude pozemským vzkriesením daná druhá možnosť spoznať Boha a jeho zámer so zemou.
Zreformovaná OSN bez toho, aby to dnes vedela, poslúži len na jedno. Odstránenie konglomerátu falošných náboženstiev.

