Strach zo smrti rozosieva satan diabol a Ježiš svojim životom zvíťazil nad hlavným klamárom a vrahom ľudstva. Láska z poznania k Bohu vyháňa strach dokonca aj zo smrti, lebo peklo maľované mimo Biblie ako také neexistuje. Existuje len stav bezvedomia, do ktorého sa dostane ľudská bytosť po smrti. Rozloží sa v zemi alebo krematóriu na prach. A je len na Bohu , koho vzkriesi. Okrem tých, ktorí hrešili proti Božiemu svätému duchu , Boh v podstate vzkriesi väčšinu ľudí, ktorí kedy žili a bude to na rajskej zemi.
Ak niekto rozsieva svár, sú to ľudia bez lásky k Bohu, ku ktorej sa nedopracovali poznaním Boha, lebo Boh je láska. Boh miluje každého bez rozdielu vierovyznania , ale dáva sa mu poznať, aby neuctieval démonov a ich učenie o strachu zo smrti maľované pekelnými mukami...ktoré neexistujú...


