No poď ukáž nám ten svetoznámi taneček Alzhaim-style čo si predviedol na chodbe pri Trumpovi.
No poď ukáž nám ten svetoznámi taneček Alzhaim-style čo si predviedol na chodbe pri Trumpovi.
Voličská zákadňa tejto sebranky sa skladá z 2 skupín.
1. sú Naši ľudia, rodinný príslušnícia a kamaráti nacecnutí na štát, berúci si dvojnásobné platy za žiadnu robotu a
štedré štátne zákazky, u nich je v životnom záujme aby to neskomnčilo
2. hlupáci ktorých masírujú ako sa o nich postarajú a tí dostávajú dávky nad rámec možností ekonomiky, čo
spôsobuje kolapús štátu, ale to vôbec nevadí sk.1 ktorá je mimo tabuliek a zákazky sa vždy dá prideliť
kamarátom, aj keď sa štát zadlží a v konečnem dôsledku im je jedno že volič-hovno nebude mať z čoho žiť!
Pre každého retarda je jednoduchšie uveriť, že za biedu tejto krajiny je zodpovený niekto iný ako ten ktorého volil a ak má priznať že ho oklamali ( už tisíci krát) , radšej sa bude tváriť že to ten Soroš.
V prvom rade sa treba zbaviť vlády ktorá nevie nič iné iba ožobračovať a dotovať.
Tuto sebranku volia ibá tí, čo naťahujú ruku a ak nedostanú to čo zobrali iným , tak ich už viac nezvolia. Až potom sa tu môže začať pracovať na zlepšovaní toho čo tu už takmer 20 rokov demolujú. Ale nesmie prísť niekto ako Matovič, to je cesta z blata do kaluže.
Evidente ťa bolí, pretože inak by si tak nekvičal !
Ty musíš byť iný retard panáčik.
9.6.2025
"Najnovšia analýza priniesla znepokojivý pohľad na finančnú realitu mnohých slovenských domácností. Až 51 % rodín s deťmi žije z mesiaca na mesiac, bez výraznejšej rezervy či možnosti šetrenia.
Znamená to, že každý druhý rodič si nemôže dovoliť žiadne väčšie výdavky, ak mu náhle pribudnú nečakané náklady. Dôvod? Neustále rastúce výdavky spojené so starostlivosťou o deti a bežné fungovanie domácnosti.
Bezdetní na tom nie sú o veľa lepšie
Možno by sa dalo očakávať, že ľudia bez detí budú mať omnoho stabilnejšiu finančnú situáciu. Avšak prieskum zverejnený na teraz.sk, ukazuje, že až 37 % z nich taktiež žije bez rezervy, teda z výplaty na výplatu."
Nemal kedyx riešil si beztrestnosť.
Kto rozhodne o tom čo je a nie je nevyhnutné? Podľa vyjadrenia ministra obrany by sa naša krajina pred agresorom nebránila ! Je toto tá hranica ? Hneď ako na nás niekto zaútočí, alebo keby sme sa mali podieľať na ochane niektorého spojenca tak sa stáva ukončenie spolupráce nevyhnutné?
Ak vynecháš pointu svojho príspevku , tak sa nečuduj že príde reakcia.
Všetci o tom vedia, vláda.
Iba niektorý tu berú prachy za to, že tu obťažujú spoločnosť a presviedčajú že čierna je biela a zlodej je ochranca.
Prečo nadávaš svojmu idolu Vladimírovi Vladimírovočovi , najlepšiemu to chodbovému tanečníkovi - to čo predviedol pri Trumpovy sa nedá nazvať inak ako Alzheim-style.
Ty si aspoň išiel okolo príčetnosti? Čo trepeš čo by bolo keby!
Ty si ktorý z hitlerjugend smeromládeže? Povolali ťa na záchranu verejnej mienky? Prezraď svojim voličom ktorých považujete za exkrement z čoho majú po vašom bašovaní žiť! Ničite všetko čo tu funkguje aby ste mali na haciendy a zlaté vane, v ktorej si sa bol kúpať ty?
HAHAHA a po vystúpení z EU a NATO vy 2 tupé opice + pár dalších kotlieb zaplatíte chod krajiny a výdavky na obranu?
Vaša tuposť je neprekonateľná, väčší je už iba vesmír.
Čo to tu zase práši , aká hrdza to tu padá? Plecháč netras sa toľko, korózia ti rozožrala skelet.
„Ak to zhrniem, celkové kompenzácie za Ukrajine darovaný materiál boli doteraz realizované vo výške 668,8 milióna eur, ktoré už sú v majetku Slovenskej republiky. Ďalších 245 miliónov eur dostaneme z Európskeho mierového nástroja a o ďalších 600 miliónov sa musí rozhodnúť Kaliňák. Okrem toho sme ďalšie desiatky miliónov ušetrili za poskytnutú ochranu od spojencov a za to, že sme sami nemuseli likvidovať starú a nebezpečnú muníciu,“ doplnil Naď.
Podľa jeho slov tak boli celkovo za jeho pôsobenia vyjednané kompenzácie za poskytnutý materiál na Ukrajine vo výške minimálne 1,6 miliardy eur. Vyzýva ministerstvo obrany, aby poskytovalo relevantným inštitúciám, ale aj verejnosti kompletné a pravdivé informácie.
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23402880/slovensko-da…
Načo konsolidujeme ? Pre koho? Pre takýchto, aby dostávali 13. , 14. dôchodok? Načo, aby vyhodili z okna nie 30 ale 31, 32, 33 000?
Prestanťe už ožobračovať pracujúcich a deti, vezmite si od tých čo to nepotrebujú a majú na to aby to rozdávali každému kto zavolá!
Tí čo by sa mali venovať fungovaniu štátu už dávno spísali a boli už aj odnieš pozývací list, to čo robia teraz je zabezpečenie sa pre prípad, že by im ich taktika vyšla. Inak sú si 100% istý že budú bručať.
Jaká si ty sprostá Jaka !
Naď by mal dostať vyzanemenanie a doživotnú rentu 2x vyššiu ako ten čo ju aktuálnepoberá!
On zabezpečil výmenu starých a nefunkčných šrotov o koté sa Naši ľudia netarali, za všetky šroty sme dostali náhradu a zapaltené. Ak chceš skučať tak sa pozri na majiteľa zbrojoviek na území SR a jeho zisky + používanie 2 Bombardierov na súkromné účely !
Len kvič a chrč je to to posledné čo ti pred skapaním zostalo.
Aj tak všetko zaplatia paracujúci a podnikatelia.
Oni budú mať haciendy a zlaté vane a volič-hovno bude iba čumieť na ne!
O normálnych ľudoch a bežnom živote :-)
Takže ty nemáš sprosté názory iba k polike a ekonómii, ty si nemlehem ešte aj v športe!
Načo sa stále strápňuješ, držal si vôbec niekedy volebalovú loptu v ruke ?
Ty len pekne čuš a čakaj na almužnu , ďalej vol neschopákov a dúfaj že ti ešte nejaké dávky prídu, pretože už rozflákali čo sa dalo, mladých z krajiny vyhnali, šport zlikvidoavli a ostalo tu už iba to čo prezentuješ ty.
Odporúčame