Konkrétne?
Tu je jedna z príčin a vysvetlenie chovania Smerohlasu:
Mikrofóny zachytili rozhovor Pellegriniho a Sakovej pred brífingom na úrade vlády. „Bude to drahé,“ vraví premiér ministerke o opatreniach proti koronavírusu. „No a čo. Veď oni na to budú hľadať peniaze,“ odpovedá Saková, zrejme narážajúc na budúcu vládu. Pellegrini navyše kritizuje rozhorčenie trnavského župana Jozefa Viskupiča, že v celom kraji so 600-tisíc obyvateľmi je len jedna sanitka prispôsobená na odber vzoriek. „Nemá tam jedného pacienta a bude pindať, koľko je odberových sanitiek.“
Upravím, rozdával miliardy desiatkam.
Prepáč, ale ako chceš aby to dopadlo keď tam ani nejdeš?
Je to aj tvoja zodpovednosť a tvoja voľba ako to tu vyzerá. Keď pojde voliť každý, potom nebudeme musieť hovoriť je tamtí blbci si ho zvolili. Podme všetci a potom si môžeme povedať že sme ako národ normálni alebo blbci. Toto je alibizmus a zbavovanie sa zodpovednosti!
TU je jedna z príčin vysokého deficitu, ostatné sú na Súmračnej.
Mikrofóny zachytili rozhovor Pellegriniho a Sakovej pred brífingom na úrade vlády. „Bude to drahé,“ vraví premiér ministerke o opatreniach proti koronavírusu. „No a čo. Veď oni na to budú hľadať peniaze,“ odpovedá Saková, zrejme narážajúc na budúcu vládu. Pellegrini navyše kritizuje rozhorčenie trnavského župana Jozefa Viskupiča, že v celom kraji so 600-tisíc obyvateľmi je len jedna sanitka prispôsobená na odber vzoriek. „Nemá tam jedného pacienta a bude pindať, koľko je odberových sanitiek.“
Všetko sa dá odôvodniť rozhovorom Pelegríny - Saková keď končili vo vláde:
Mikrofóny zachytili rozhovor Pellegriniho a Sakovej pred brífingom na úrade vlády. „Bude to drahé,“ vraví premiér ministerke o opatreniach proti koronavírusu. „No a čo. Veď oni na to budú hľadať peniaze,“ odpovedá Saková, zrejme narážajúc na budúcu vládu. Pellegrini navyše kritizuje rozhorčenie trnavského župana Jozefa Viskupiča, že v celom kraji so 600-tisíc obyvateľmi je len jedna sanitka prispôsobená na odber vzoriek. „Nemá tam jedného pacienta a bude pindať, koľko je odberových sanitiek.“
Takže kto je za tým?
Nie Matovič je neschopný hlupák. To treba jednoznačne oddeliť od zlodejstva prezentovaného Fycou a jeho verchuškou.
Rozdiel je v tom, že pokiaľ Matovič rozdával ( malo to iba krátkodobý účinok pre ľudí ale veľký na ekonomiku) tak Fyca rozkrádala a presvedčila vlastných voličov že je to pre nich výhodné.
Dôsledkom je stav v školstve, zrdravotníctve, štátnej správe a celej ekonomike štátu ktorú svojimi nekomprtentnými krokmi v súbehu s rozkrádaním vytvoril. Teraz sa znaží občanov presvedčiť že rozkrádanie vlastne nie je trestné a zlodej nie je zločinec. Je to iba priestupok ktorý robia pre dobro ľudí. Zabudol dodať že NAŠICH.
Ešte že je rozumieš ty! Čítaš a počúvaš aj niečo iné ako hovorí Fyca? Každá jedna vec ktorú si napísala je jeho hoax pre svojich voličov, ktorý potom používate bez toho aby ste mu rozumeli. Áno počul som tie tlačovky a čítal ich vyjadrenia a prevda je to všetko čo povedal bolo vyvrátené, pretože to bolo zmanipulované. Každé jeho tvrdenie bolo vytrhnuté z kontextu zostrihaním neidentifikovateľného odposluchu. Zaujímavé, že legálnu nahrávku z poľovníckej chaty kde sa konkrétne osoby s tvárami a vlsatnými hlasmi bavia o tom ako porušovať zákony, napádať ľudí a zapichávať vidličky do čela kolegov ignorujete, ale zostrihanú nezákonnú nahrávku ktorú vám poskytne Fyca považujete za zákon.
Poznáš význam slova Liberalizmus? Zdôrazňuje slobodu jednotlivca, rovnosť pred zákonom, demokraciu a obmedzený zásah štátu do života občanov a ekonomiky.
Je to opak fašizmu a zaostalosti, zneužívania mocia, rodinkárstva a papalášizmu . Tebe vyhovuje že ťa klamú, okrádajú a zotročujú?
Naozaj chceš aby si politické strany schvaľovali iba to čo im pasuje? Nemá politická strana robiť to, čo vyhovuje občanom?
Tebe to predpokladá, že vyhovuje že každý kto bude mať príležitosť kradnúť tak to bude robiť beztrestne. Inak by si to neobhajoval. neviem či vieš odkiaľ pochádza slovo minister. Je to z latinčiny a je to pomocník, služobník. Takže minister má slúžiť občanom ktorí ho zvolili. Podľa teba slúži tak, že kradne? Volili ho zlodeji?
Naozaj to začalo týmto? Si si naozaj istý? NIe je to zase oba ačohentizmus?
Teba umožniť vyšetrovanie, nie ho popredu mariť, ohovárať urážať, kriminalizovať tých čo to vyšetrujú, zastrašovať výkonnú aj súdnu moc. Prečo sa zastávate obvinených, prečo súhlasíte so zmenami v zákone v prospech gaunerov, prečo volíte tých čo klamú a kradnú? A okrádajú aj vás, to vám naozaj nevadí?
Chcem iba upozorniť na jeden drobný detail, ktorý sa tu v diskusii vyskytuje.
Smerohlasní voliči sa dožadujú vyšetrenia všetkého čo je v článku napísané. V tomto s nimi súhlasím.
Tí istí ľudia chcú okamžité odstúpenie a potrestanie aktérov. S tým nesúhlasím, najskôr vyšetriť, ak sa dokáže potrestať.
ALE TU nastupuje ten DETAIL. Ak sa objaví podozrenie na našu "najčestnenšiu" vládu a jej kumpánov, tak už to nepožadujú. Dokonca obviňujú novinárov z protištátnej činnosti. S hlasný krikom podporujú rušenie orgánov, ktoré vyšetrujú zlodejiny bez rozdielu aktéra. Napádajú každého kto chce vyšetriť a odsúdiť vagabudndov. Podporujú zmeny zákonov, ktoré zamedzia potrestať vinníkov. Dokonca klasifikuje zločiny len ako priestupok.
Je podľa týchto ľudí iné ak niekto kradne v Nemecku, Belgicku, kdekoľvek v EU a keď je to Róbertko a jeho banda?
Ľudia zhoďťe klapky z očí a pozrite sa na realitu. Doma vás okrádajú a vy im ešte tlieskate a obhajujete ich.
Koho je to hanba? Vaša!
Nie je nad to keď si schizofrenik odpovedá sám sebe!
Krása.
Fico tu nechal záväzky v omnoho väčšej hodnote. Tie je treba splácať. Som rád že to bude on kto na to nebude mať. Som len zvedavý kedy to pochopia tie vaše fanatické šíky.
Deficit nie je len to čo je aktuálne na účte, ale všetky záväzky ktoré majú v budúcnosti splatnosť. Tak neklam. Smer robil všetko na dlh, ktorý bude v budúcnosti treba zaplatiť. A zaplatíš ho aj ty, je jedno koľko sa budeš triasť a obviňovať iných. Vinu na tom má každý jeden volič Sociálnej zrady.
Prečo by mal klamať?
Všetci vedia že je VLASTNOU hlavou Róbertka za asistencie, expertov ako Kazigraf a Kamienok.
Kto umožnil kumpánom kradnúť a aktívne sa na tom zúčastnovať, je najvinnejší. Tu nepomôže obviňovať všetkých naokolo. Naši ľudia môžu všetko, ostatní to zaplatia.
Ak zvládaš rodinnú tak to na pochopenie stačí.
Teraz gazda používa kreditnú kartu ( pozor nie debetnú ak nerozoznáš naštuduj) a žije na dlh, ktorý má zaplatiť ( rodina do 1 mesiaca, štát sa počíta na roky), navyše si berie aj pôžičky na drahšie veci. Teraz kupuje rodičom ( dôchodcom) a deťom darčeky aby mali pocit, že majú šťastný život. Drahé telefóny, exotické dovolenky, luxusné reštaurácie, šperky pre manželku,...
Ale pozor, príde čas keď banka bude pýtať späť požičané. Niečo skôr niečo neskôr. Gazda začne nútiť robiť aj deti aby bolo z čoho žiť. Potom skončia reštaurácie, drahé nákupy, neskôr aj lacné nákupy. Stále žiadny efekt, tak si zoberie dalšiu pôžičku.
Po čase rodičia zomrú spokojný aký pekný život prežili. Gazda sa od roboty zoderie k smrti (to v štáte neplatí, Robertkova banda je zabezpečená) a dlhy zostanú deťom. Chvíľu sa detičky budú snažiť, potom im súd zhabe čo majú, uspokojí záväzky bánk a z detí sú bezdomovci.
Toto čaká Smerohlasných voličov.
Som rád, že táto banda čo je pri moci a spáchala tento dlh, tak naň aj doplatí. Voličom Smerohlasu síce bude trvať dlho než to pochopia, zvaľovať to budú na všetkých naokolo, ale je jedíná pravda, že je to dôsledok rozkádania Smeru v predchádzajúcich 3 volebných obdobiach. Kvičte, skučte, ale zaplatíte to hlavne vy voliči Smerohlasu!
Ozdravné opatrenia vždy opadnú na najnižšie sociálne vrstvy a ak sa rozhodnú nejkonsolidovať, tak zase na najhoršie dopadnú tí istí ale o chvíľu neskôr pretože štát nebude mať na vyplácanie dávok a zdravotnú starostilosť.
A teraz začniťe kvičaťť, aby odišli, tí čo nechcú tento Smerohlasný bordel, ale ak odídu aj tí čo tam ešte zostali , tak zabudnite na normálny slušný život. Čo ste si zvolili to si vylížte! A každé ráno si búchajte ti e blbé hlavy za to čo ste si zvolili. Budeme sa na vás zabávať a pripomínať vám to.
Ale nebojte Róbertko s Peťuľkom a ich bandy sa na vás budú baviť z víl pri mori sa z vás budú smiať.
Už na to prišli:
Dnes (v stredu, 27. marca, pozn. red.) sme zostali nemilo zaskočení, až podvedení, keď sme sa dozvedeli, že končiaci predseda Maďarskej aliancie nedodržal víkendové rozhodnutia predsedníctva strany,“ napísal na sociálnej sieti podpredseda Aliancia Mózes Szabolcs. „Je poburujúce, že členovia predsedníctva – a Maďari na Slovensku – sa správu o zrušení rokovania s Ivanom Korčokom dozvedeli z FB stránky Korčoka, a správu o tom, že kandidát strany – a podľa niektorých správ aj strana samotná – sa postavili za Petra Pellegriniho sa dozvedeli z live vysielania Pellegriniho,“ dodal a všetkým Maďarom sa ospravedlnil
Ale toto zaplatil Smerohlas:
Dnes (v stredu, 27. marca, pozn. red.) sme zostali nemilo zaskočení, až podvedení, keď sme sa dozvedeli, že končiaci predseda Maďarskej aliancie nedodržal víkendové rozhodnutia predsedníctva strany,“ napísal na sociálnej sieti podpredseda Aliancia Mózes Szabolcs. „Je poburujúce, že členovia predsedníctva – a Maďari na Slovensku – sa správu o zrušení rokovania s Ivanom Korčokom dozvedeli z FB stránky Korčoka, a správu o tom, že kandidát strany – a podľa niektorých správ aj strana samotná – sa postavili za Petra Pellegriniho sa dozvedeli z live vysielania Pellegriniho,“ dodal a všetkým Maďarom sa ospravedlnil
Odporúčame