Čítal som dokonca a s porozumením :). Smer v blogu spomínaš len v súvislosti s tým, že sme rodina ho vylúčila zo spolupráce, čo si hneď zhodil s tým že Smer (medzi riadkami víťaz volieb, ktorý si bude vyberať kumpánov sám :)) ich možno ani nechce :). A Republiku a Kotlebu si vlastne len poľutoval že ich nevolajú do telky :). A áno v závere si dal nejaké "paušálne" hodnotenie všetkých politikov, ale ak si bol ochotný venovať toľko priestoru kritike ostatných strán, nejako ti už nezostala energia na konkrétnu kritiku Smeru, republiky a kotlieb :). To mi pripadá zvláštne.


