Vieš čo, Pia Anima, obľúb si už konečne inú politickú stranu a neotravuj furt dookola s mafiou.
Mafia nám tu práve DEMONTUJE štát.
A kvôli kadejakým tupcom, ktorí hryzú, štípu ako otravný hmyz , lebo nič iné NEVEDIA, sa ľuďom neustálym vŕtaním v minulosti bráni VIDIEŤ, ČO SA DEJE TU A TERAZ.
Ak sa teraz každý, kto môže ochrániť SLOVENSKO nebude dívať DOPREDU, stratíme nadobro tento štát.


