Archibald++++++
Egon, čítaj článok pozorne.
Dá sa, cez veterinárov.
Aj ja Peter, VEDIME NECHCÚ POMÔCŤ NÁRODU.
Bude pre Malinovú novinkou info, že Kovidovič sa na petíciu vykašle, veď prečo asi len testuje, pochováva, chce očkovať?
Humanita ako vyšitá.
Malinová, VIEŠ KTO JE PRI MOCI A O ČO TU IDE?
Také možné provízie od Pfizzer-u nie sú na zahodenie. To je to celé.
Da sa zohnať, skús cez veterinára. Už vidím ako má za toto zlynčujú. Ale zdroj tejto vety je v článku, čítajte pozorne.
Ale ani po úspešnom liečení sa nič nestane.
Profesor Beran je ZARADENÝ NA OFICIÁLNU STRÁNKU KONŠPIRÁTOROV!
Krajči už mal konať dávno, mnohí chorí by si liečbu radi zaplatili.
Asi ide v inej línii: chorým nepomôcť, nechať ich umrieť. Lebo by klesol počet záujemcov o ich skvelé vakcíny!!!! Tie dorazia aj tých starších, ktorí by mali šancu prežiť.
Zároveň budú vakcináciou likvidovať zdravých...
Genocída ako vyšitá.
Žiadna snaha liečiť progresívne.
Veď načo? Kovidovič má liečivé paličky po 5€!
Delaware: čo asi môže komisia v tomto zložení bez kompetencie niečo prešetriť objasniť?
Ja sa čudujem, že vôbec chcú asistovať v Kolíkovej cirkuse!
Teraz budú mať kajúcnici možnosť hodiť všetko na Lučanského. Keď sa nemôže brániť.
Opäť sa vyjadril Chmelár, je vyhratý boj ale nie vyhratá bitka.
Vyzýval Čaputovú aby sa ho zastala, ignorovala to, čo neprekvapuje, usácka bábka to nemala v domácej úlohe.
Ešte by ma zaujímalo, ako sa vyšetroval prípad zabitia Chovanca. Tiež nesmela vyšetrovacia komisia NIČ preverovať?
Taká bezzubá komisia nevyšetrí NIČ
Naplnili sa slová Žitného, že na je na komisiu neskoro a môžu si si ju vopchať do zad.ku.
Jej zloženie a právomoci neobjasnia nič.
Čudujem sa, že s tým Saková súhlasila a zúčastní sa toho divadla. Ministerka Kolíková nedala komisii právo prešetriť .....
Zloženie komisie, jej oklieštené práva, to je zbytočný cirkus.
Akým právom menovala ona členov komisie?
Ona by už mala byť MIMO HRU!
TO SAKOVÁ DOVOLÍ?
MAL TAM BYT AJ KALIŇÁK.
RADAČOVSKÝ JE TIEZ MIMO HRU?
Mali vziať HARABINA.
Neskladala sa komisia podľa toho, ktoré strany ju nominovali? Plus NEZÁVISLÉ členky z EÚ, nie Kolíkovou navrhnuté! To kde sme?
Bude to, ako povedal už v 1. videu Žitný.
Teraz je už neskoro a komisiu si môžu strčiť do zad.ku.
Veru tak.
Ostane viac liečivých testov, vakcín, ber to pozitívne.
Keď vypadne táto vláda, pomaly sa všetko zrovná.
Horšie to už nebude.
Malinová, sú len na parádu. Veď si chcela aby Kovidovič zakázal, tak zakázal.
VŠETKO v mene kovidu'.
Keby si ho aspoň zlomila na ten Mesíkov protokol.
Nie liečivé testy, liečiť liekmi treba.
Pokračovanie:
poistené na dobu neurčitú, možno na veky.
Veľmi dobrý rok pre neho, aj pre vládu.
Pre národ otrasné časy.
Neviem kto ma ničí viac. Strach? Nie. Kovid? Mám rešpekt, ale ani kovid nie. Mňa ničí Igor Matovič a táto vláda, ktorú NEZNÁŠAM.
Je to len môj problém, viem...
Pre Kovidoviča bol svojim spôsobom kovid požehnaním. Objavil v sebe schopnosť liečiť antigénovými testami.
(Bordel po testovaní Naď neodpratal v súlade so zákonom o nebezpečnom odpade, ale to nikomu, ani Budajovi nevadí).
Matovič však prikryl kovidom napr. to, ako tu bačujú od 10 k 5. Ako sa prideľujú zákazky bez výberových konaní.
Ako sa nabaliť už 2.nákupom "liečivých" testov. Ako z detí - testovaných, vyrobiť pologramotnú generáciu. Kovid prikryl jeho fiasko v Belgicku
A kovid zneužil na prijímanie zákonov v skrátenom legislatívnom konaní. Konečne sa mu podarilo vyrobiť si taký cvičný koncentráčik a bude nás držať v núdzovom stave pokiaľ bude mať chuť. Zatiaľ nás zadlžuje vraj 1 miliardu mesačne. Prznia ústavu, pretože sa im to hodí. Pre nich platí/neplatí, podľa toho, ako sa im zachce.
V posledných dňoch, odkedy si 31.12.2020 odsúhlasili dačo ako lockdowne, chodí so zveseným nosom. Už vedeli, že s Lučanským je zle... Zavrel nás do ešte menších bublín.
Zatiaľ to má