Uvidíme, čo na to PREZIDENTKA
Áno videli sme.
Demonštrovať silu sa dá aj vodným delom, strieľaním, plynom. Aj tak sa dá.
Ďakujem Devana.
Áno, vo videu to dievčina pomenovala presne.
Nikto nás nepočúva, cítime sa zotročení. Slovensko ešte nikdy nebolo tak ďaleko od demokracie. Matovič vzbudzuje tak negatívne emócie, že sa niekedy človek čuduje, AKO to dokáže. U toľkých ľudí! Rútime sa voľným pádom. Myslím, že ani perspektíva toho utrpenia, čo na nás čaká, nás už nezastaví. Ideme ďalej. Nedá sa cúvnuť. Nádej ostáva, aj keď 90% racionálneho myslenia vie, že Slovensko je tak veľmi zamotané v pavučine bezmoci, aj keď to bude trvať dlho, nevzdáme sa.
Pri prípadných voľbách však nesmieme urobiť chybu. Nesmú sa stať víťazom volieb Hlasáci ani Biháriovci.
Inak bolo všetko zbytočné.
Veď práve o čom točí.
Urazil väčšinu. Tú väčšinu, ktorá NEMA iné východisko, len ísť na protest.
Toto je len a len vina Matoviča, chorého, zakomplexovaného, pomstychtivého nebezpečného človeka. Bez štipky empatie, sebareflexie, frajera staničného bufetu. Nikdy sa nestotožním s myšlienkou, že on je premiérom MNE. NIKDY.
Ďakujem všetkým slušným ľuďom, že sa zúčastnili na proteste. Áno, hocikde treba protestovať. Aj pred jeho domom. TO ON MÁ NEÚCTU ku každému, vrátane prezidentky. ON JE ZLO.
Ach Figeľ, ver tomu, že práve keby tu bol Smer, ostanú obedy a vlaky zadarmo, aj 13. dôchodky by boli!
A TRIPARTITA by fungovala, aj minimálna mzda by sa zvyšovala, dôchodkový strop by ostal zachovaný, aj príplatky by boli. Národ by nechodil protestovať.
Keby Matovič vypadol, aj úroveň v politike by nebola podúrovňová.
Nikdy neboli vo vláde diletanti, ktorí za pár mesiacov rozdupú celé Slovensko na franforce tak, ako pod vedením osvieteného Matoviča. Píš, píš, píš, veď každý si nejako zarába. Nie si sám, ktorý vykonáva odpornú prácu, komu sa žalúdok obracia. Sú také práce: smetiari, opatrovatelia, atď. Česť im! Ale ty toto robíš asi aj rád, to je poľutovaniahodné.
PS: ani nechcem vedieť, čo urobí "bezzubá" prezidentka. Naď, aj ona pracujú spolu pre 1 zamestnávateľa, takže ani Matoviča neobviní z uzurpovania si moci a nelegálneho velenia armáde
Malinová, zase hľadáš vinníka šírenia kovidu medzi Ukrajincami, ľudí, ktorí cestujú/ cestovali v lete, alebo MUSIA cestovať za prácou, medzi menosičmi rúška..
Odvolávaš sa tentoraz na Chmelára. (PS: aj ja si ho veľmi vážim, tentokrát s príspevkom od neho viac nesúhlasím, asi ešte klesne pod 0,5%).
Jediný vinník toho, že sa konal protest, že je rozhádané celé Slovensko, že sa kradne i naďalej, že vláda je na najnižšej úrovni od čias Radičovej, je tvoj guru.
Chorý človek. Ne-prekvapila ma Koliková, ktorá mlčala, keď v priamom prenose urážal prezidentku. Je to na prezidentke, čo za kroky podnikne. Je to chorý uzurpátor moci, ktorý svojimi zvratkami zašpinil už toľko ľudí, že sa vybrali na protest. Neboli tam len chuligáni a rodičia, ktorí nezvládajú výchovu
Veď to by museli byť odňaté deti všetkým rómskym rodičom.
Iba on je vinný, za všetko. Je horší, ako KOVID.
Ja neviem prečo ho za tento nápad chvália.
Chorá hlava dostane nejaký chorý nápad. Vyzvracia ho na národ.
A národ je JEHO plebs, poslúchne.
Úbožiaci tí, ktorí budú testovanie vykonávať.
A už teraz mi je ľúto tých, ktorí budú riskovať a tohto nebezpečného hazardu s vlastným zdravím sa zúčastnia.
1. Zaujímavé bude, ako zareaguje prezidentka
2. Či bude konať NAKA vo veci nákupu testov
3. Či je ešte niekto normálny vo vláde a proti tomuto šialenému nápadu, pretože NIČ nie je premyslené, chýba tímu manuál, logistika
Prečo sa Matoviča boja? Koliková, etalón v oblasti práva napr.
Mňa napadá, že Matovič na nich niečo vie? Nahráva ich?
Veď keď nie je príčetný premiér, nemusí byť predsa celá vláda? Či???
Naď s Tchorčokom a Fionou a mimovládkami sa už trasú, aby sem konečne prišli usacki vojaci v zmysle dohody SOFA ( Lajčák). A bude vymaľované.
Vivat republika a LA Venezuela, Ukrajina, ....
Matovičovi NEJDE O TESTOVANIE NÁRODA.
Matovič potrebuje vojakmi obsadiť krajinu. Cíti, že mu tečie do topánok.
Pod rúškom testovania budú armádou či vlastne ozbrojenými silami obsadzované mestá, aby už v zárodku zničil snahu o jeho odstúpenie. Ešte budete niektorí prekvapení, čo spojenie Matoviča, psychoša + militantného Naďa a poslušného Mikulca dokáže. A Fiona s us ambasádou sa potešia! Konečne príde vhodná chvíľa pre dovlečenie amíckych vojsk na SK.
Bude vojna?
Veru tak.++++
PODĽA MŇA sú za agresívnym správaním niektorých protestujúcich mimovládky. Včera spomínali, že zatkli 2 cudzích štátnych príslušníkov.
Ak budú mať Kotlebovci vo volebnom programe obmedzenia činnosti pre mimovládky, VYHRAJÚ VOĽBY. Dostanú aj môj hlas. Naopak, nesmie VYHRAŤ HLAS + BIHARIOVÁ
Cigáni porušujú všetko. Nadávajú, zneužívajú deti nie na pochod, na protest, ale na páchanie trestných činov. Cigáni sa hromadne bijú. Zabíjajú psov. A NIČ! SA IM NESTANE? Kedy bude súd?
Ako to, že Igor nedodal kávu a občerstvenie protestujúcim?Mohol sa aj pridať!
Treba prísť na protest, treba ďalej protestovať. Matovič musí odstúpiť.
Protestovať treba naraz na viacerých miestach. Prišli by viac ľudí.
Nevolím K ĽSNS.
Ale Avšak ďakujem im, že sa odhodlali vzoprieť sa idiotovi, ktorému hlas ľudu nehovorí nič. Stratil dôveru. Odchod. Tú triašku za peniazmi z EÚ musí rozchodiť. Ak bude pri moci, peniaze nepôjdu tam, kam sú určené.On už má dosť. Nik nesmie mať, len ON.
Nemáte náhodou drahšie hodinky ako on? Auto? Mobil? Ak áno, dajte si pozor.
A toto hov*do bude špeciálnym prokurátorom. Vláda musí padnúť.
Podľa mňa Matovičovi ani lídri ostatných koaličných strán nepovedia, že je KONIEC. Boja sa, že by nasledoval trest! Takže ho nechávajú v omyle a ticho rabujú. Chytro, peniažky z EÚ sú silnejšie lákadlo ako volá ľudu.
Slušnému politikovi musí byť na zvracanie mať lídra ako Matovič. Je to zr.úda. Hanba národa. Protesty budú pokračovať, inak NEODSTÚPI.
Ľudia sa nepôjdu testovať. A Matovič aj tak NEODSTÚPI.
Neodstúpi a just neodstúpi ani za cenu toho, že by všetkých obyvateľov Slovenska zavrel do basy.